Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Doradca Techniczny/Branża poligraficzna
Inżynieria
Talent Flow

Talent Flow
Słubice
7 000 - 13 000 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
poligrafia
papiernictwo
druk
offset
Angielski
Friendly offer
Opis stanowiska

Jeśli tu jesteś – to znaczy, że szukasz.

Z nami nie szukasz – z nami znajdujesz.

Dla naszego Klienta, Firmy o ugruntowanej i stabilnej pozycji rynkowej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Doradca Techniczny / Branża poligraficzna

Lokalizacja: Słubice

Opis zadań

  • Nawiązywanie i utrzymanie długofalowych relacji z klientami
  • Realizacja celów sprzedażowych
  • Doradztwo oraz analiza potrzeb klientów skutkująca rozwojem sprzedaży produktów na terenie Europejskim i krajowym
  • Techniczne wsparcie klientów przy współpracy z innymi działami w organizacji
  • Czynne uczestnictwo w targach oraz eventach organizowanych przez Firmę
  • Dbanie o wizerunek oraz reprezentowanie firmy

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe: papiernictwo i poligrafia
  • Mil widziane doświadczenie w Dziale Sprzedaży w organizacji produkcyjnej o profilu poligraficznym
  • Gotowość do podróży służbowych na terenie całej Europy
  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność
  • Prawo jazdy kat. B – warunek konieczny
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (min. B2) – warunek konieczny

Oferta

  • Bogaty pakiet bonusów
  • Atrakcyjne wynagrodzenie plus prowizja
  • Rozwijający zakres obowiązków
  • Elastyczne i wynikowe zorientowanie na działania

7 000 - 13 000 PLN

Brutto miesięcznie - UoP