Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Dyspozytor Międzynarodowy FTL
new
Logistyka
Talent Flow

Talent Flow
Katowice
6 500 - 8 000 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
Transport
spedycja
Angielski
dyspozytor
Mile widziane
czas pracy kierowcy
Friendly offer
Opis stanowiska

Jeśli tutaj jesteś - to oznacza, ze szukasz.

Z nami nie szukasz - z nami znajdujesz.

Dla naszego Klienta, prężnie rozwijającej się organizacji o ustabilizowanej pozycji na rynku poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Koordynatora Transportu Międzynarodowego FTL

Lokalizacja: Katowice

Opis zadań

  • bieżąca obsługa klientów w zakresie koordynowania transportu
  • utrzymywanie i rozwój długofalowej współpracy z obecnymi klientami
  • stały monitoring podległej floty ciężarówek
  • optymalizacja kosztów transportów poszczególnych klientów
  • dbanie o wysoką jakość/terminowość realizowanych zleceń
  • kompletowanie dokumentacji przewozowej

Wymagania

  • umiejętność planowania i szybkiego podejmowania decyzji
  • minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku spedytora
  • zaangażowanie, samodzielność oraz nastawienie na realizację celów
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • znajomość zagadnień czasu pracy kierowców
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Oferta

Atrakcyjne wynagrodzenie

Bardzo dobra atmosfera pracy

Możliwość współtworzenia standardów pracy w Firmie.

6 500 - 8 000 PLN

Brutto miesięcznie - UoP