Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

IT Service Manager
new
PM
Talent Flow

Talent Flow
Warszawa
12 000 - 17 000 PLNNetto miesięcznie - B2B
10 000 - 15 000 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Manager/C level
Forma zatrudnienia
B2B, Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
VBA
SQL
manager
analiza
Mile widziane
HR
Opis stanowiska

Do wewnętrznych struktur naszego Klienta - polskiej spółki specjalizującej się w dostarczaniu rozwiązań HR - poszukujemy osoby na stanowisko IT Service Manager

Rola będzie opierała się na zarządzaniu kilkuosobowym zespołem, poprzez wsparcie merytoryczne i techniczne w tworzeniu rozwiązań IT. Jeśli stawiasz na nieustanny rozwój zawodowy i zależy Ci na przyjaznym środowisku, w którym twoje pomysły są wykorzystywane, to nie czekaj i aplikuj już teraz!

Opis zadań

  • Zarządzanie pracą 4-osobowego zespołu
  • Doradztwo techniczne i dzielenie się swoją wiedzą poprzez proponowanie skutecznych rozwiązań
  • Udział w wewnętrznych projektach i nowych inicjatywach
  • Utrzymanie i udoskonalanie infrastruktury, systemów i aplikacji IT
  • Przeprowadzanie code review i wdrażanie automatyzacji
  • Ścisła współpraca z Dyrektorem Działu IT i innymi zespołami

Wymagania

  • Min. 3-letnie doświadczenie zawodowe w tożsamej roli
  • Biegła znajomość pakietu Microsoft 365, Symfonii, VBA i SQL
  • Biegłość w tworzeniu analiz biznesowych
  • Wielozadaniowość i wysoko rozwinięte kompetencje miękkie (komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, elastyczność, proaktywna postawa)
  • Mile widziana znajomość systemów CRM / kadrowo-płacowych

Oferta

  • Możliwość wieloaspektowego rozwoju zawodowego poprzez samodzielną rolę
  • Pakiet benefitów pozapłacowych, w tym kartę MultiSport i prywatną opiekę medyczną.
  • Komfortowe warunki pracy z nowoczesnego biura zlokalizowanego w centrum Warszawy
  • Program poleceń pracowniczych.
  • Praca w systemie hybrydowym (1 dzień w tygodniu home office)
  • Ciekawe spotkania integracyjne i możliwość uczestnictwa w działaniach charytatywnych organizowanych przez firmę.

12 000 - 17 000 PLN

Netto miesięcznie - B2B

10 000 - 15 000 PLN

Brutto miesięcznie - UoP