• Wszystkie ofertyKatowiceLogistykaSpedycjaKierownik Oddziału (Road)
    Kierownik Oddziału (Road)
    Logistyka
    Talent Flow

    Talent Flow

    3 815 - 7 630 USDNetto miesięcznie - B2B
    3 815 - 7 121 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Manager/C-level
    Forma zatrudnienia
    B2B, UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    Spedycja drogowa

    sprzedaż

    kierownik

    Opis stanowiska

    Do struktur naszego Klienta, firmy spedycyjno-transportowej z ponad 20 letnim doświadczeniem na rynku Poszukujemy osoby na stanowisko: Kierownika Oddziału Spedycji Międzynarodowej (budowa nowego zespołu).

    Jeżeli posiadasz doświadczenie w budowie i umiejętnym zarządzaniu zespołem, chcesz dalej rozwijać umiejętności w branży TSL i jesteś zmotywowany/a do nowych wyzwań zawodowych poszukujemy właśnie Ciebie!

    Poszukujemy Kandydata który będzie zarządzał produktem drogowym w organizacji. Centrala znajduje się w Warszawie, dla Osób spoza tej lokalizacji przewidziana jest możliwość otwarcia biura w miejscu zamieszkania i w perspektywie tworzenie struktury rozproszonej.

    Nasz Klient może zaoferować duże wsparcie w realizacji zadań, wymianę pomysłów oraz wpływ na rozwiązania logistyczne.

    Opis zadań

    • Budowa, zarządzanie i rozwój zespołu,
    • planowanie i realizacja budżet działu,
    • budowa, utrzymanie i rozwój długofalowych relacji z Klientami i Dostawcami usług,
    • poszukiwanie nowych rozwiązań dla Klientów oraz okazji rynkowych w celu zapewnienia stałego rozwoju,
    • wsparcie działu w poszukiwaniu nowych możliwości biznesowych,
    • rozwój narzędzi podnoszących efektywność pracy,
    • skuteczna współpraca z Zarządem,
    • raportowanie,
    • reprezentowanie firmy na eventach branżowych,

    Wymagania

    • Wykształcenie wyższe (mile widziane branżowe),
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
    • Min. 5 lat doświadczenie w spedycji międzynarodowej,
    • Min. 2 lata doświadczenia na stanowisku kierowniczym,
    • doświadczenie w budowie zespołu Spedytorów - poparte sukcesami,
    • bardzo dobra znajomość zagadnień i dokumentacji związanej z transportem drogowym i spedycją,
    • umiejętność organizacji czasu pracy swojego oraz podległego zespołu,
    • umiejętność budowy ułożenia procesów operacyjnych dla zespołu,
    • wiedza na temat systemów wynagrodzeń na stanowisku Spedytora Międzynarodowego i wykorzystania wiedzy w praktyce,
    • doświadczenie w sprzedaży usług spedycji międzynarodowej (klienci bezpośredni krajowi, międzynarodowi lub zagraniczne spedycje),
    • chęć wdrażania własnych pomysłów,
    • wysoka motywacja,
    • zaangażowanie,
    • przedsiębiorczość,
    • wysoko rozwinięte kompetencje managerskie - lider zespołu,

    Oferta

    • Duża swoboda działania, wsparcie merytoryczne,
    • możliwość współpracy z klientami zagranicznymi oraz krajowymi,
    • pracę pełną wyzwań w dynamicznym, doświadczonym, kompetentnym i zgranym zespole z sukcesami w branży
    • możliwość wdrażania własnych pomysłów,
    • realny wpływ na politykę płacową,
    • atrakcyjne wynagrodzenie + prowizja miesięczna,
    • narzędzia pracy,
    • zgrany zespół, wspierające środowisko,
    • wymiana wiedzy,
    • możliwość bezpłatnego parkowania,
    • bogaty pakiet benefitów: opieka medyczna, karta sportowa, szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, ubezpieczenia na życie, dofinansowanie nauki języków obcych, aktywne spotkania i wyjazdy integracyjne, vouchery, konkursy z nagrodami i i inne.

    3 815 - 7 630 USD

    B2B

    3 815 - 7 121 USD