Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Koordynator Serwisu Aut Ciężarowych
new
Inżynieria
Talent Flow

Talent Flow
Żywiec
6 000 - 8 500 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
mechanika
zarządzanie
ciężarówki
flota
Friendly offer
Opis stanowiska

Jeśli tutaj jesteś - to oznacza, ze szukasz.

Z nami nie szukasz - z nami znajdujesz.

Dla naszego Klienta, prężnie rozwijającej się organizacji o ustabilizowanej pozycji na rynku poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Koordynator Serwisu Technicznego /samochody ciężarowe/

Lokalizacja: Żywiec

Opis zadań

Koordynowanie codziennych operacji warsztatu samochodowego

Pełne zarządzanie zespołem mechaników samochodowych (rekrutacja, ustalanie grafików, motywowanie)

Dokonywanie oceny jakościowej diagnoz technicznych

Partycypowanie w opracowywaniu budżetu działu technicznego

Planowanie przeglądów i konserwacji

Przygotowywanie regularnych raportów dotyczących efektywności działu.

Wymagania

Znajomość obszaru mechaniki pojazdowej

Doświadczenie w koordynowaniu zadań zespołu warsztatu samochodowego/serwisu/działu technicznego

Doświadczenie w zamawianiu i monitorowaniu usług serwisowych w/w obszaru oraz znajomość rynku części zamiennych automotive

Umiejętność utrzymywania efektywnych relacji z pracownikami; motywowanie, koordynowanie i odpowiedzialność za pracę zespołu

Doświadczenie w tworzeniu raportów dla zarządu.

Oferta

Atrakcyjne wynagrodzenie

Bardzo dobra atmosfera pracy

Możliwość współtworzenia standardów pracy w Firmie.

6 000 - 8 500 PLN

Brutto miesięcznie - UoP