Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Koordynator Techniczny Obiektu
Inżynieria
Talent Flow

Talent Flow
Poznań
12 000 - 13 500 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
AutoCAD
SEP G1
Angielski
Mile widziane
BMS
SAP
Opis stanowiska

Oferta dla osób, które chcą rozwijać swoje kompetencje w obszarze Technical Facility Management, pod okiem najlepszej kadry managerskiej w jednym z największych w Regionie obiektów o charakterze handlowo - usługowym. Praca po stronie Właściciela w międzynarodowym, stabilnym i dobrze ustrukturyzowanym środowisku.

Opis zadań

  • Kompleksowe wsparcie Kierownika Technicznego w zarządzaniu obiektem od strony technicznej;
  • Koordynacja wszystkich procesów mających na celu zapewnienie funkcjonalności obiektu: obszar hard services i soft services;
  • Koordynacja projektów budowlano-remontowych (rozbudowy, przebudowy, modernizacje powierzchni użytkowych);
  • Koordynacja i nadzór nad pracą w podwykonawców, serwisów zewnętrznych;
  • Planowanie nowych inwestycji, modernizacji, usprawnień, przeglądów, konserwacji;
  • Współpraca z najemcami, dostawcami i przedstawicielami instytucji lokalnych;
  • Udział w postępowaniach ofertowych i przetargowych;
  • Udział w przygotowywaniu szkoleń, dokumentacji i instrukcji;
  • Udział w planowaniu i zarządzaniu budżetem.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowanie kierunki: elektryka, automatyka, budownictwo;
  • Doświadczenie w obszarze obsługi technicznej/utrzymania obiektów wielkopowierzchniowych;
  • Znajomość technicznych aspektów instalacji elektrycznych, sanitarnych, HVAC;
  • Wiedza z zakresu automatyki przemysłowej, mile widziane doświadczenie w pracy z BMS;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji, B2 -praca w międzynarodowym środowisku, codzienna komunikacja w języku angielskim;
  • Znajomość zasad BHP, prawa budowlanego, systemów bezpieczeństwa i instalacji przeciwpożarowej;
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej (rysunki, schematy, instrukcje);
  • Odpowiedzialność, umiejętność szukania rozwiązań, proaktywna postawa;
  • Umiejętność współpracy i budowania partnerskich relacji opartych na wzajemnym szacunku;
  • Znajomość pakietu MS Office oraz programów typu CAFM, mile widziane doświadczenie w pracy z systemem SAP;
  • Uprawnienia SEP G1 (D+E).

Oferta

  • Stabilne zatrudnienie w jednej z najlepszych firm na rynku nieruchomości;
  • Pracę po stronie Właściciela w stabilnym i dobrze ustrukturyzowanym środowisku;
  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku, globalną wymianę wiedzy i doświadczeń;
  • Pakiet benefitów: opieka medyczna, ubezpieczenie, dodatkowe świadczenia finansowe i pozafinansowe;
  • Liczne szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, dostęp do najlepszych praktyk.

12 000 - 13 500 PLN

Brutto miesięcznie - UoP