Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Specjalista ds. dystrybucji z niemieckim
new
Logistyka
Talent Flow

Talent Flow
Katowice
6 000 - 7 700 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
Angielski
niemiecki
TSL
Mile widziane
automotive
Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy transportowej, poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalisty/ki ds. transportu ze znajomością języka niemieckiego

Osoba na wyżej wymienionym stanowisku będzie odpowiedzialna za koordynację całego procesu logistyczno-transportowego, z uwzględnieniem potrzeb klienta i dostępnych możliwości!

Opis zadań

  • Zadbanie o jakościowe zarządzanie dystrybucją gotowych pojazdów na runku austriackim;
  • Monitorowanie jakościowego wykonywania usług przez operatorów;
  • Zarządzanie współpracą z dostawcami usług transportowych i efektywna współpraca z klientami;
  • Podejmowanie inicjatywny przy nagłych sytuacjach w celu skutecznego rozwiązania powstałego problemu;

Wymagania

  • Min. 2-letnie doświadczenie zawodowe zdobyte na podobnym stanowisku w branży TSL;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2 - warunek konieczny;
  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację - warunek konieczny;
  • Otwartość, komunikatywność, dobra organizacja pracy;
  • Znajomość specyfiki branży automotive będzie dodatkowym atutem.

Oferta

  • Samodzielne stanowisko z możliwością realnego wpływu na procesy w organizacji
  • Możliwość pracy w systemie hybrydowym (2 dni z domu, 3 dni z biura) po okresie wdrożeniowym;
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji w branży TSL;
  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych (opieka medyczna, ubezpieczenie, Multisport, nauka języka angielskiego)
  • Pakiet szkoleń zarówno wdrożeniowych, jak i umożliwiających podnoszenie kwalifikacji

6 000 - 7 700 PLN

Brutto miesięcznie - UoP