• Wszystkie ofertySosnowiecLogistykaSpedycjaSpedytor Krajowy
    Spedytor Krajowy
    Logistyka
    Talent Flow

    Talent Flow

    Sosnowiec
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    spedycja
    negocjacje
    komunikatywność

    Mile widziane

    automotive

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy transportowej, poszukujemy osoby na stanowisko: Spedytora Krajowy

    Nowa osoba dołączy do zespołu obsługującego dużego klienta pod kątem transportu FTL krajowego. Jeśli posiadasz doświadczenie w spedycji krajowej i chciałbyś/abyś się dalej rozwijać w firmie o ugruntowanej pozycji w branży TSL to nie czekaj, aplikuj!

    Opis zadań

    - planowanie i organizacja przewozów krajowy

    - nawiązywanie długofalowych relacji z Klientami i podwykonawcami firmy

    - przygotowywanie zleceń i nadzór nad dokumentacją transportową

    - mile widziane poszerzanie bazy podwykonawców

    - zapewnienie wysokiej jakości usług oraz realizacja założonych celów

    Wymagania

    - min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

    - wysoka komunikatywność, umiejętności negocjacyjne, proaktywna postawa

    - dostępność do podjęcia pracy w pełnym wymiarze godzin

    - znajomość branży automotive mile widziana

    Oferta

    - stabilne zatrudnienie w dużej, międzynarodowej organizacji

    - szeroki pakiet benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie, karty lunchowe, Multisport, nauka języka angielskiego),

    - miesięczna premia uzależniona od osiąganych wyników wyników

    - samodzielne stanowisko z możliwościami dalszego rozwoju w strukturach organizacji

    - pakiet szkoleń zarówno wdrożeniowych, jak i umożliwiających podnoszenie kwalifikacji

    - miejsce pracy: Sosnowiec