Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Spedytor Międzynarodowy/Krajowy
new
Logistyka
Talent Flow

Talent Flow
Katowice
6 000 - 9 000 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
TSL
spedycja
Mile widziane
Angielski
Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy transportowej, poszukujemy osoby na stanowisko: Spedytora Międzynarodowego / Krajowego.

Nowa osoba dołączy do zespołu, który obsługuje klientów krajowych, jak i międzynarodowych. Konieczne na tym stanowisku będzie doświadczenie w pozyskiwaniu klientów i współpracy z flotą podwykonawców.

Opis zadań

- planowanie i organizacja przewozów międzynarodowych i krajowych

- nawiązywanie długofalowych relacji z Klientami i podwykonawcami firmy

- przygotowywanie zleceń i nadzór nad dokumentacją transportową

- poszerzanie bazy podwykonawców

- zapewnienie wysokiej jakości usług oraz realizacja założonych celów

Wymagania

- min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

- znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

- doświadczenie w organizowaniu przewozów całopojazdowych

- wysoka komunikatywność, umiejętności negocjacyjne

- dostępność do podjęcia pracy w pełnym wymiarze godzin

Oferta

- stabilne zatrudnienie w dużej, międzynarodowej organizacji

- szeroki pakiet benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie, karty lunchowe, Multisport, nauka języka angielskiego),

- miesięczna premia uzależniona od osiąganych wyników wyników

- samodzielne stanowisko z możliwościami dalszego rozwoju w strukturach organizacji

- pakiet szkoleń zarówno wdrożeniowych, jak i umożliwiających podnoszenie kwalifikacji

- miejsce pracy: Sosnowiec

6 000 - 9 000 PLN

Brutto miesięcznie - UoP