Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Technical IT Leader (SaaS)
new
Inne
Talent Flow

Talent Flow
Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
B2B, Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca w pełni zdalna
Wymagane umiejętności
Python
Django
SQL
saas
Mile widziane
API
manager
dobra organizacja pracy
Opis stanowiska

Dla naszego Klienta – Firmy świadczącej usługi IT, poszukujemy osoby na stanowisko: Technical IT Leader

Opis zadań

  • Zapewnienie odpowiedniej architektury, projektowania i rozwoju aplikacji, które są skalowalne i łatwe w utrzymaniu.
  • Przeprowadzanie analiz systemowych w celu lepszego zrozumienia wymagań i potrzeb.
  • Określanie zadań technicznych dla zespołu, aby efektywnie realizować cele projektowe.
  • Mentorska postawa we wsparciu technicznym zespołu i dzielenie się dobrymi praktykami w rozwiązywaniu złożonych problemów.
  • Zapewnienie wysokiej jakości tworzonych rozwiązań poprzez przeprowadzanie przeglądów kodu oraz testów systemowych.
  • Ścisła współpraca z Właścicielem Produktu w celu zrozumienia i realizacji wymagań biznesowych.

Wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia w tożsamej roli;
  • Zaawansowana znajomość Python (Django), PostgreSQL i HTML stack - warunek konieczny;
  • Umiejętność swobodnej komunikacji w języku angielskim (poziom min. B2+);
  • Proaktywna postawa, dobra organizacja pracy i nastawienie na dalszy rozwój zawodowy;
  • Doświadczenie w roli Scrum Master mile widziane;

Oferta

  • Samodzielne stanowisko z możliwościami dalszego rozwoju w strukturach organizacji;
  • Praca w 100% zdalna;
  • Możliwość dołączenia do nowego, ciekawego projektu, wpływ na budowanie nowych standardów i procesów;
  • Opieka medyczna, ubezpieczenie na życie;
  • Szeroki pakiet benefitów i stabilne zatrudnienie.
  • Dostęp do szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe;
  • Dowolna forma zatrudnienia, w zależności od preferencji: UOP, B2B;

Typ umowy

wedle preferencji