• Wszystkie ofertySzczecinInżynieriaAutomatykaTechnical Mangager
    Technical Mangager
    Inżynieria
    Talent Flow

    Talent Flow

    Szczecin
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Manager/C-level
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Angielski
    G1 D+E
    HVAC
    Ms office
    zarządzanie
    automatyka
    elektryka

    Mile widziane

    AutoCAD
    BMS

    Opis stanowiska

    Do struktur naszego Klienta, międzynarodowej firmy o ugruntowanej pozycji, działającej na rynku nieruchomości komercyjnych, poszukujemy doświadczonej osoby, która obejmie stanowisko Managera Technicznego.

    Dołącz do Firmy, która kładzie nacisk na współpracę, innowacyjność i zrównoważony rozwój, tworząc odpowiedzialne środowisko pracy oraz przyjazne przestrzenie dla milionów klientów na całym świecie​.

    Zakres obowiązków

    • Koordynacja wszystkich procesów mających na celu zapewnienie funkcjonalności obiektu:
    • instalacje elektryczne, systemy przeciwpożarowe, HVAC, utrzymanie bezpieczeństwa i czystości, prace budowlane i konstrukcyjne;
    • Zarządzanie zespołem techników, serwisantów oraz nadzór nad pracą podwykonawców;
    • Planowanie nowych inwestycji, modernizacji, usprawnień, przeglądów, konserwacji;
    • Współpraca z najemcami, podwykonawcami i lokalnymi władzami;
    • Planowanie i zarządzanie budżetem.

    Wymagania

    • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowanie kierunki: elektryka, automatyka, budownictwo;
    • Ugruntowane doświadczenie na stanowiskach, takich jak: Kierownik Techniczny, Facility Manager, Maintenence Manager;
    • Znajomość instalacji budynkowych w szczególności: elektrycznych, sanitarnych; HVAC, systemów przeciwpożarowych;
    • Doświadczenie w pracy z systemem klasy ERP, pod kątem planowania, budżetowania i raportowania;
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej, biznesowej komunikacji, min. B2;
    • Umiejętność zarządzania zróżnicowanym zespołem i podwykonawcami, wysokorozwinięte kompetencje kierownicze, umiejętność motywowania, wspierania, delegowania;
    • Silne zorientowanie na cel, odpowiedzialność, umiejętność rozwiązywania problemów;
    • Umiejętność sprawnego podejmowania decyzji, zdolność do szybkiego reagowania;
    • Znajomość zintegrowanych systemów sterowania budynkiem: BMS.
    • Uprawnienia SEP G1 (E i D).

    Oferta:

    • Zatrudnienie w jednej z najlepszych firm na rynku nieruchomości – umowa o pracę;
    • Praca po stronie Właściciela w stabilnym i dobrze ustrukturyzowanym środowisku.
    • Możliwość globalnej wymiany wiedzy i doświadczeń-firma jest obecna w 17 krajach na Świecie;
    • Pakiet benefitów: opieka medyczna, ubezpieczenie, dodatkowe świadczenia finansowe i pozafinansowe;
    • Liczne szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, dostęp do najlepszych praktyk;
    • Benefity dla członków rodziny.

    4 403 - 5 181 USD