Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Transport Specialist with Spanish
new
Logistyka
Talent Flow

Talent Flow
Katowice
6 000 - 8 000 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Angielski
hiszpański
Transport
Mile widziane
automotive
Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy transportowej, poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalisty/ki ds. transportu ze znajomością języka hiszpańskiego

Osoba na wyżej wymienionym stanowisku będzie odpowiedzialna za koordynację całego procesu logistyczno-transportowego, z uwzględnieniem potrzeb klienta i dostępnych możliwości!

Opis zadań

- negocjacje i optymalizacja warunków dostawy, stawek oraz jakości świadczonych usług;

- aktywne śledzenie trendów w obszarze usług logistycznych;

- ścisła współpraca z przewoźnikami w zakresie planowania transportu;

- cykliczna analiza potrzeb i poszukiwanie nowych rozwiązań.

Wymagania

- posiadanie pierwszego doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku w branży TSL;

- znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2 - warunek konieczny;

- znajomość języka hiszpańskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację;

- znajomość specyfiki branży logistycznej będzie dodatkowym atutem.

Oferta

- stabilne zatrudnienie w nowej linii biznesowej stabilnej i międzynarodowej organizacji

- szeroki pakiet benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie, Multisport, nauka języka angielskiego)

- samodzielne stanowisko z możliwością realnego wpływu na procesy w organizacji

- pakiet szkoleń zarówno wdrożeniowych, jak i umożliwiających podnoszenie kwalifikacji

- miejsce pracy: Katowice, centrum

6 000 - 8 000 PLN

Brutto miesięcznie - UoP