• Wszystkie ofertyWarszawaInżynieriaInneMistrz Produkcji W Nowych Oddziałach Produkcyjnych
    Mistrz Produkcji W Nowych Oddziałach Produkcyjnych
    new
    Inżynieria
    Tarchomińskie Zakłady Farmaceutyczne POLFA

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Jesteśmy najstarszą polską firmą farmaceutyczną, działającą od 1823 roku. Dbamy o zdrowie pacjentów, dostarczając leki do aptek i szpitali w Polsce i za granicą. Od badań i rozwoju, przez produkcję, kontrolę jakości, aż po sprzedaż – wspólnie pracujemy nad tym, by leki były dostępne dla wszystkich, którzy ich potrzebują. Chcesz do nas dołączyć i razem z nami tworzyć przyszłość farmacji?

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    produkcja

    nadzór produkcji

    branża farmaceutyczna

    produkcja aseptyczna

    GMP

    Microsoft Office

    SAP

    Lean Manufacturing

    Mile widziane

    liofilizacja

    izolatory

    cRABS

    systemy barierowe

    Opis stanowiska

    Polfa Tarchomin S.A. jest jedną z najbardziej doświadczonych firm farmaceutycznych na świecie, która szczyci się prawie 200-letnią tradycją.  Naszym najważniejszym celem jest poprawa stanu zdrowia i jakości życia pacjentów.

    Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

    MISTRZ PRODUKCJI W NOWYCH ODDZIAŁACH  PRODUKCYJNYCH

    FORMY INIEKCYJNE I FORMY WYSOKOAKTYWNE

    📝 Do Twoich zadań będzie należało:

    • Nadzorowanie procesów produkcyjnych:

    - Wytwarzanie produktu luzem.

    - Aseptyczne dozowanie płynu w technologii izolatora.

    - Liofilizacja.

    - Kontrola wizualna produktu.

    - Konfekcjonowanie

    w oparciu o obowiązujące procedury i instrukcje zgodnie z wymaganiami GMP, BHP i P/POŻ.

    • Koordynowanie pracy podległego zespołu produkcyjnego składającego się z lidera i operatorów.
    • Optymalizacja wykorzystania dostępnych pracowników, urządzeń i materiałów. Zapewnienie sprawnej realizacji zadań produkcyjnych.
    • Nadzór nad prowadzeniem zabiegów higienicznych w pomieszczeniach czystych zgodnie z zasadami GMP.
    • Ocena jakości pracy oraz motywowanie podległych pracowników do ciągłego doskonalenia i rozwoju.
    • Analiza potrzeb szkoleniowych członków podległego zespołu oraz monitorowanie jakości i częstotliwości  ich szkoleń.
    • Tworzeniu dokumentacji produkcyjnej, instrukcji stanowiskowych.
    • Nadzór nad prowadzeniem dokumentacji produkcyjnej zgodnie z wymaganiami GMP.
    • Rejestracja produkcji oraz rozliczanie zużytych materiałów w systemie ERP.
    • Uczestniczenie w audytach jakościowych. Koordynacja działań poaudytowych.
    • Doskonalenie procesów produkcyjnych w oparciu o narzędzia Lean manufacturing, Kaizen.
    • Współpraca z innymi komórkami  TZF w zakresie prowadzenia projektów inwestycyjnych, organizacyjnych i zmian dotyczących technologii.
    • Rzetelne i terminowe wykonywanie operacji związanych z realizacją procesów technologicznych.

    ✅ Wymagania:

    • Wykształcenie min. średnie (preferowane wyższe).
    • Co najmniej 3 letnie doświadczenie w nadzorowaniu pracy zespołu produkcyjnego realizującego produkcję w branży farmaceutycznej.
    • Znajomość i doświadczenie w produkcji aseptycznej: sterylizacja parowa, filtracja wyjaławiająca, dozowanie płynów lub proszków, będzie dodatkowym atutem.
    • Znajomość technologii liofilizacja, produkcji przy użyciu systemów barierowych tj. izolatorów i cRABS będzie dodatkowym atutem.
    • Znajomość i doświadczenie w procesach pakowania i serializacji produktów.
    • Bardzo dobra znajomość zasad GMP w zakresie zachowania się i pracy
    • w pomieszczeniach cleanroom.
    • Doświadczenie w tworzeniu dokumentacji produkcyjnej, instrukcji stanowiskowych.
    • Praktyczna znajomość narzędzi Lean manufacturing.
    • Dobra znajomość pakietu Ms Office, SAP, znajomość języka angielskiego.
    • Wysoki poziom kultury osobistej, umiejętność pracy w zespole – zapewnienie dobrej atmosfery i komunikacji w podległym zespole.
    • Bardzo dobra organizacja pracy.
    • Gotowość do pracy w trybie zmianowym.

    ✨ Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie  w firmie z wieloletnią tradycją i różnorodnością produkcji.
    • Możliwość zdobycia dużego doświadczenia.
    • Pakiet świadczeń socjalnych.
    • Prywatną opiekę medyczną.
    • Ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach.
    • Program Poleceń Pracowników.

    Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV za pomocą formularza pod przyciskiem "Aplikuj".

    Przed aplikowaniem zapoznaj się z klauzulą informacyjną.