• Wszystkie ofertyUjeździec MałyInżynieriaAutomatykaInżynier Utrzymania Ruchu
    Inżynier Utrzymania Ruchu
    Inżynieria
    Tarczyński S.A.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Utrzymanie Ruchu

    mechanika

    dokumentacja techniczna

    Opis stanowiska

    Jesteśmy innowacyjnym producentem wysokiej jakości wędlin, parówek i przekąsek białkowych, a także najpopularniejszą wśród konsumentów marką kabanosów w Polsce, z ponad 78% udziałem rynkowym w tej kategorii.

    Nasze zakłady produkcyjne w Ujeźdźcu Małym (Dolnośląskie), Sowach (Wielkopolskie) oraz w Bielsku Białej (Śląskie) zapewniają, że nasze produkty eksportowane są obecnie do 30 krajów świata na 3 kontynentach, w tym m.in. USA, Niemiec, Wielkiej Brytanii, czy Azji.

    Od ponad 30 lat realizujemy misję naszej rodzinnej firmy, którą jest inspirowanie do mądrego odżywiania, żeby zmieniać życie na lepsze, w myśl idei – JESZ LEPIEJ, ŻYJESZ LEPIEJ.

    Twój zakres obowiązków:

    • nadzorowanie parku maszynowego na dedykowanym obszarze produkcyjnym
    • współpraca z Mechanikami i Automatykami w zakresie analizy przyczyn awarii i postępu działań naprawczych
    • planowanie i koordynowanie przeglądów, konserwacji, serwisów i napraw
    • współpraca z serwisami zewnętrznymi
    • nadzór nad dokumentacją techniczną
    • uczestnictwo w operacyjnych spotkaniach produkcyjnych

    Nasze wymagania:

    • wykształcenie wyższe techniczne (pożądane: Mechanika i Budowa Maszyn, Mechatronika, Automatyka lub pokrewne)
    • doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
    • praktyczna znajomość zagadnień z zakresu mechaniki i budowy maszyn
    • umiejętność czytania dokumentacji technicznej (rysunki, schematy)
    • gotowość do pracy w naszym zakładzie w Ujeźdźcu Małym (pow. trzebnicki, 30 minut na północ od Wrocławia)

    To oferujemy:

    • pracę bezpośrednio w Tarczyński S.A. w nowoczesnym i dynamicznie rozwijającym się zakładzie produkcyjnym z branży spożywczej
    • umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie (w zależności od obszaru i doświadczenia) + dodatki za pracę w weekendy
    • program poleceń (od 1500 do 2000 zł netto za polecenie pracownika)
    • darmową stołówkę
    • dofinansowanie do karty Multisport
    • bezpłatną prywatną opiekę medyczną Luxmed
    • bony i okazałe paczki świąteczne
    • bilety na mecze Śląska Wrocław, Panthers i piłkarską kadrę Polski oraz wiele innych wydarzeń
    • kasę zapomogowo-pożyczkową, ubezpieczenie grupowe