• Wszystkie ofertyWrocławInżynieriaProjektowanieManager Obszaru Produkcyjnego w zakładzie w Ujeźdźcu Małym
    Manager Obszaru Produkcyjnego w zakładzie w Ujeźdźcu Małym
    new
    Inżynieria
    Tarczyński S.A.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Manager/C-level
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Zarządzanie produkcją
    Lean Manufacturing
    BHP

    Opis stanowiska

    Jesteśmy innowacyjnym producentem wysokiej jakości wędlin, parówek i przekąsek białkowych, a także najpopularniejszą wśród konsumentów marką kabanosów w Polsce, z ponad 78% udziałem rynkowym w tej kategorii.

    Nasze zakłady produkcyjne w Ujeźdźcu Małym (Dolnośląskie), Sowach (Wielkopolskie) oraz w Bielsku Białej (Śląskie) zapewniają, że nasze produkty eksportowane są obecnie do 30 krajów świata na 3 kontynentach, w tym m.in. USA, Niemiec, Wielkiej Brytanii, czy Azji.

    Od ponad 30 lat realizujemy misję naszej rodzinnej firmy, którą jest inspirowanie do mądrego odżywiania, żeby zmieniać życie na lepsze, w myśl idei – JESZ LEPIEJ, ŻYJESZ LEPIEJ.

    Twój zakres obowiązków

    • Zarządzanie podległym obszarem produkcyjnym
    • Zarządzanie Kierownikami Zmiany, Brygadzistami oraz Pracownikami Produkcyjnymi
    • Zapewnienie wysokiej jakości i wydajności procesów produkcyjnych,
    • Realizowanie i raportowanie wyznaczonego poziomu wskaźników KPI na wszystkich zmianach na danym obszarze produkcyjnym
    • Planowanie i nadzór nad bieżącą organizacją procesów produkcyjnych
    • Nadzór nad optymalnym zarządzaniem dostępnym czasem z uwzględnieniem przezbrojeń i potrzeb realizacji produkcji seryjnej
    • Ciągłą optymalizację obsad linii produkcyjnych poprzez efektywne organizowanie stanowisk pracy i redukcję wąskich gardeł
    • Odpowiedzialność za realizację standardów GMP, GHP
    • Udział w regularnych spotkaniach operacyjnych
    • Raportowanie do Zastępcy Dyrektora Produkcji

    Nasze wymagania

    • Doświadczenie w zarządzaniu obszarem produkcyjnym (Kierownikami, Brygadzistami, Pracownikami Produkcji)
    • Doświadczenie w zakładzie produkcyjnym z branży spożywczej będzie dużym atutem
    • Wykształcenie wyższe (mile widziane studia techniczne)
    • Praktyczna znajomość zagadnień Lean Manufacturing (5S, Kaizen, SMED itp.) oraz procedur i norm jakościowych
    • Bardzo dobra znajomość i świadomość zagadnień BHP
    • Gotowość do pracy pod presją czasu w dynamicznym środowisku pracy w systemie 3 zmianowym
    • Gotowość do pracy w naszym zakładzie w Ujeźdźcu Małym (pow. trzebnicki, 30 minut od Wrocławia)

    To oferujemy

    • Pracę w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej z branży spożywczej
    • Niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy, komputer, telefon
    • Bezpłatną stołówkę z lokalnymi przysmakami
    • Karta Multisport, prywatna opieka Luxmed, Ubezpieczenie grupowe, Kasa zapomogowo-pożyczkowa
    • Bony i bogate paczki świąteczne
    • Bilety na mecze Śląska Wrocław, Panthers i piłkarską kadrę Polski oraz inne wydarzenia
    • Program poleceń (od 1500 do 2000 zł netto za polecenie pracownika)
    • Możliwość zakwaterowania w pokoju w służbowym mieszkaniu