Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Kontroler Jakości
Finanse
Tarczyński S.A.

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
uzupełnianie raportów
kontrolowanie pracy
weryfikacja dokumentów
komunikatywność
Microsoft Office
Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków:

  • Odbiory czystości na obszarach i wykonywanie wymazów czystościowych.
  • Kontrole procesu produkcyjnego pod kątem zgodności jakościowych.
  • Dopuszczanie produktów do procesu pakowania.
  • Weryfikacja zapisów w dokumentach systemowych.
  • Kontrolowanie pracy urządzeń detekcyjnych.
  • Uzupełnianie raportów, zestawień.

Nasze wymagania:

  • Otwartość do pracy w systemie zmianowym (3 zmiany).
  • Gotowość do pracy stacjonarnej w siedzibie firmy w Ujeźdźcu Małym.
  • Podstawowa znajomość pakietu Office.
  • Gotowość do pracy w środowisku produkcyjnym.
  • Komunikatywność, rzetelność, umiejętność organizacji czasu pracy.
  • Chęci do pracy.

To oferujemy:

  • Darmowe dojazdy do pracy z miejscowości: Rawicz, Warzęgowo, Zawonia, Pakosław, Sulmierzyce.
  • Bezpłatną prywatną opiekę Luxmed.
  • Darmową stołówkę.
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego oraz kasy zapomogowo-pożyczkowej.
  • Bony i paczki świąteczne.
  • Bezpłatne bilety na mecze Śląska Wrocław, Panthers Wrocław, piłkarską kadrę Polski oraz inne wydarzenia.
  • Program poleceń (od 1500 do 2000 zł netto za polecenie pracownika).