• Wszystkie ofertyGdyniaFinanseBankowośćPłatny staż w Dziale Bankowości – mBank
    Płatny staż w Dziale Bankowości – mBank
    Finanse
    Target PRO

    Target PRO

    Gdynia
    Rodzaj pracy
    Praktyka/Staż
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UZ
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Ms office
    #język angielski

    Opis stanowiska

    O nas:

    Target PRO jest liderem rynku zarządzania zespołami handlowców. Od 21 lat dbamy o rozwój ludzi sprzedaży dla największych korporacji FMCG.

    OBECNIE zarządzamy zespołami sprzedaży dla: Unilever, Algida, Danone, KraftHeinz, Grupa Żywiec, Upfield, Ekaterra, CK Complex i mBank.

    Zatrudniamy ponad 1200 Handlowców wyłącznie na umowę o pracę! Dołącz do naszej drużyny i już dziś zainwestuj w rozwój swoich kompetencji!

    Sprawdź nas na FACEBOOK – szukaj Target PRO.

    Aktualnie dla Naszego Klienta, lidera bankowości detalicznej poszukujemy kandydatów na:

    Płatny staż w dziale bankowości

    Twój zakres obowiązków

    • powitanie klientów w placówce bankowej i zbadanie celu wizyty
    • zarządzanie kolejką i opieka nad klientami oczekującymi na doradcę
    • informowanie doradców o celu wizyty klienta w placówce
    • pomoc klientowi w zakresie korzystania z aplikacji mobilnych

    Nasze wymagania

    • odpowiedzialność, umiejętność współpracy w zespole, ciekawość i chęć zdobywania nowych doświadczeń
    • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
    • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację (mile widziana)
    • dyspozycyjność minimum 100 godzin miesięcznie
    • gotowość do rozpoczęcia długofalowej współpracy od zaraz

    To oferujemy

    • Możliwość zdobycia doświadczenia w nowoczesnej bankowości detalicznej w mBank
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie, elastyczne godziny pracy
    • Możliwość połączenia pracy zarobkowej ze studiami
    • Niezbędne narzędzia pracy
    • Możliwość rozwoju i zdobycie wiedzy z zakresu finansów i produktów bankowych