• Oferty
  • Wszystkie ofertyWarszawaHRHRHR Business Partner
    HR Business Partner
    new
    HR
    Tchibo

    Tchibo

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    Microsoft Excel
    Angielski
    team leader
    odpowiedzialność
    analiza
    pomysłowość
    praca w grupie

    Opis stanowiska

    Twój zakres obowiązków:

    ·      Wspieranie Zespołu Sprzedaży FMCG i bycie pierwszym kontaktem we wszystkich obszarach personalnych

    ·      Współtworzenie i wdrażanie strategii personalnej w oparciu o misję, wizję, strategię i cele sprzedażowe całej organizacji

    ·      Promowanie wartości Tchibo i tworzenie kultury organizacyjnej opartej na wartościach

    ·      Doradztwo dla Managerów w zakresie najlepszych praktyk HR

    ·      Proaktywne wspieranie Managerów w realizacji strategii sprzedażowej i podejmowaniu decyzji personalnych

    ·      Wsparcie w rozwoju talentów, zapewnianiu sukcesji, procesu oceny Pracowników

    ·      Koordynowanie i opieka nad procesami rekrutacyjnymi i rozwojowymi w kanale sprzedaży

    ·      Kreowanie i wdrażanie projektów i inicjatyw HR w Dziale Sprzedaży w celu podnoszenia efektywności, zaangażowania

    ·      Implementacja międzynarodowych rozwiązań i polityk w Dziale Sprzedaży

    ·      Tworzenie analiz na podstawie KPI, danych ilościowych i jakościowych i proponowanie rozwiązań w oparciu o dane

    Nasze wymagania:

    ·      Doświadczenie w roli HR Business Partnera dla zespołu sprzedaży (preferowane w firmie z branży FMCG)

    ·      Doświadczenie w skutecznym prowadzeniu projektów obszaru rekrutacji i rozwoju Pracowników

    ·      Silna orientacja na rozwój, zmianę i wdrażanie nowych rozwiązań

    ·      Umiejętność budowania bardzo dobrych relacji z biznesem

    ·      Praktyczna znajomość prawa pracy

    ·      Umiejętność analizy danych i wyciągania właściwych wniosków

    ·      Wykształcenie wyższe (preferowane Psychologia, Ekonomia, Zarządzanie)

    ·      Bardzo dobra znajomość j. angielskiego

    Oferujemy:

    ·      Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie

    ·      Pakiet benefitów (kafeteria, opieka medyczna, deputat kawowy, zniżki na produkty Tchibo)

    ·      Realny wpływ na kierunek rozwoju firmy i możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań

    ·      Możliwość dalszego rozwoju w organizacji i udziału w interdyscyplinarnych oraz międzynarodowych projektach

    ·      Pracę w organizacji będącej liderem w branży kawy