Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Claim Invoice Agent
new
Finanse
TeamQuest Sp. z o.o.

Katowice
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę, Umowa zlecenia
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
Microsoft Excel
Microsoft Office
Angielski
SAP finance
Opis stanowiska

Dla naszego klienta, firmy, która jest wiodącym operatorem logistycznym w branży motoryzacyjnej, oferującym szeroki zakres usług, takich jak dystrybucja krajowa, spedycja krajowa i międzynarodowa, logistyka magazynowa, transport morski i lotniczy, a także usługi agencji celnej poszukujemy osoby na stanowisko Claim Invoice Agent.

Firma ta posiada sieć 9 platform logistycznych i biur, zatrudnia ponad 200 pracowników w Polsce i obsługuje ponad 1200 klientów.

Nasz klient jest firmą z wieloletnim doświadczeniem funkcjonującą w branży TSL.

Działają w sektorze usług: logistycznych, spedycyjnych i transportowych. Trudnią się spedycją obejmującą zarówno rynek międzynarodowy, jak i krajowy.

🌍 Katowice

💡 Zakres obowiązków:

  • Fakturowanie podmiotów odpowiedzialnych za szkody powstałe w procesie transportu.
  • Sprawdzanie dokładności i zgodności faktur.
  • Identyfikacja i rozwiązywanie ewentualnych problemów związanych z procesem fakturowania.
  • Wprowadzanie propozycji działań mających na celu redukcję roszczeń oraz przyspieszenie procesów fakturowania.
  • Komunikacja z zewnętrznymi podmiotami w celu uzgodnienia warunków płatności.

✅ Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie.
  • Doświadczenie zawodowe związane z międzynarodowym transportem.
  • Doświadczenie w pracy z systemami finansowymi takimi jak np. SAP Finance.
  • Umiejętność pracy ze złożonymi zestawami danych, zdolności analityczne.
  • Umiejętność pracy z programami MS Office w tym Excel.
  • Zdolność do skutecznej komunikacji w międzynarodowym środowisku pracy.

➡️ Proponujemy:

  • Pracę w systemie hybrydowym w Katowicach, po okresie wdrożenia.
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Umowę o pracę.
  • Opiekę medyczną oraz ubezpieczenie.
  • Program rekomendacji pracowników :)
  • Kartę Multisport.
  • Liczne szkolenia wdrażające.
  • Bonusy okolicznościowe.

📌 Dodatkowe atuty:

  • Znajomość narzędzi takich jak Power BI.