• Oferty
  • Wszystkie ofertyKatowiceSprzedażDoradca Klienta B2B
    Doradca Klienta B2B
    Sprzedaż
    TechMine sp. z o.o.

    Katowice
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    komunikatywność

    Opis stanowiska

    Lubisz rozmawiać z ludźmi? Słuchasz aby zrozumieć, a nie tylko, aby odpowiedzieć? Jesteś osobą naturalnie ciekawą świata i ludzi?

    Dołącz do TechMine i rozwiń swoje umiejętności w pomaganiu potencjalnym klientom w podejmowaniu decyzji zakupowych.

    Nie sprzedawaj. Nie oferuj. Nie wciskaj. Rozmawiaj i pomagaj.

    W TechMine Scale Consulting specjalizujemy się w budowie procesów sprzedaży B2B opartych o wartości. Pomagamy naszym klientom w budowie powtarzalnej, mierzalnej i skalowalnej sprzedaży. Współpracujemy głównie z właścicielami małych firm i towarzyszymy im w ich drodze od małej do średniej organizacji.

    Wierzymy, że (nowoczesna) sprzedaż, to najważniejsza umiejętność każdego przedsiębiorcy. W biznesie niewiele się dzieje, póki ktoś czegoś nie sprzeda. Dlatego jeśli chcesz mieć realny wpływ na sukces wielu polskich firm, to Twoja misja będzie polegała na:

    • Otwieraniu komunikacji z potencjalnymi klientami
    • Potwierdzanie informacji i hipotez bezpośrednio z klientami, prowadząc z nimi rozmowy
    • Używaniu różnych kanałów komunikacji - mail, telefon, social media, video-rozmowy
    • Dokładnym zrozumieniu sytuacji i potrzeb klienta
    • Działaniu w oparciu o naszą autorską metodykę i proces sprzedaży
    • Przygotowaniu i egzekwowaniu komunikacji wielokanałowej do jasno określonych segmentów

    W TechMine stawiamy na działanie systemowe. Będziesz pracować w oparciu o sprawdzony proces, a finalny sukces będzie wypadkową dobrej egzekucji poszczególnych jego etapów.

    Poznasz metodykę, narzędzia i dobre praktyki budowania angażującej komunikacji. Będziesz sprawiać, że Twoi klienci będą mówić, że “doskonale ich rozumiesz”.

    Będziesz działać w oparciu o topowe światowe know-how sprzedażowe. Przestaniesz w końcu “sprzedawać” i zaczniesz pomagać. Klienci będą Cię postrzegać jak partnera i doradcę, nie jak sprzedawcę.

    Ta rola nie jest dla Ciebie jeśli:

    • Myślisz, że sprzedawanie to wciskanie
    • Stawiasz cel sprzedażowy ponad dobro klienta
    • Nie chcesz pracować w oparciu o dane i liczby
    • Nie jesteś osobą konsekwentną w działaniu
    • Znacznie więcej mówisz niż słuchasz

    W TechMine:

    • Jesteśmy lean oraz agile i dążymy do ciągłego doskonalenia
    • Liczy się najlepsza koncepcja, niezależnie od tego kim i jak długo jesteś w firmie
    • Cenimy proaktywność i oczekujemy, że będziesz mieć wpływ na organizację
    • Używamy wielu topowych narzędzi wspierających naszą pracę i komunikację
    • Inwestujemy w rozwój kompetencji oraz wiedzę organizacji
    • Dużo eksperymentujemy, testujemy, zmieniamy
    • Automatyzujemy powtarzalne i nudne czynności

    Czego oczekujemy od Ciebie?

    • Bardzo dobrej znajomości języka polskiego w mowie i piśmie
    • Dobrych umiejętności komunikacyjnych
    • Nastawienia na ciągły rozwój i otwartości na nowe metody
    • Otwartości, naturalnej empatii oraz ciekawości świata i ludzi
    • Przynajmniej podstawowego zainteresowania przedsiębiorczością

    Pracując z nami możesz oczekiwać:

    • Dynamicznego rozwoju Twojej wiedzy i umiejętności, które trudno znaleźć na polskim rynku
    • Wynagrodzenia (B2B lub zlecenie) składającego się z podstawy oraz premii powiązanej z realizowanymi celami
    • Niezbędnych narzędzi pracy: od komputera, przez różne aplikacje, po smaczną kawę
    • Ciągłego wsparcia mentorskiego i szkoleń

    Praca stacjonarna w naszym biurze w Katowicach.

    1 294 - 3 105 USD

    B2B