Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Grafik kreatywny
Design
TED GIFTED

TED GIFTED
Poznań
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
InDesign
Illustrator
photoshop
Angielski
kreatywność
Opis stanowiska

TGL POLAND

Jesteśmy firmą działającą na rynku personalizowanych produktów wykonanych metodą sublimacji od prawie 15 lat. Pracujemy z klientami na rynku europejskim i poza nim. Zajmujemy się wykonywaniem druków na różnego rodzaju materiałach własnych oraz powierzonych przez Klienta (smycze, bandany, leżaki, ściereczki, torby, czapki, szaliki).

Nasza strona to www.tedgifted.com

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

📌 Miejsce pracy: Poznań / Plewiska

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie materiałów reklamowych online oraz biuletynów zgodnie z wytycznymi dotyczącymi wizerunku korporacyjnego
  • Wypracowanie i wdrożenie kampanii do odpowiednich kanałów i materiałów reklamowych
  • Wsparcie w tworzeniu i realizacji strategii marki i wizerunku firmy
  • Koordynacja projektów
  • Fotomontaż, retusz zdjęć, kolorkorekcja,
  • Przygotowywanie materiałów do druku,
  • Opracowywanie wizualizacji, od szkiców po gotowe ilustracje,
  • Projektowanie systemów identyfikacji wizualnej,
  • Dbanie o właściwą archiwizację i kategoryzację materiałów,
  • Konsultowanie projektów
  • Tworzenie treści do publikacji online i i offline, mailingów, katalogów (tekstów i w podstawowym zakresie grafik)
  • Precyzyjne działania na podstawie szablonów.
  • Wsparcie w działaniach marketingu przychodzącego i wychodzącego
  • Tworzenie materiałów i zarządzanie treścią na stronie internetowej
  • Tworzenie i zarządzanie bazą materiałów wspierających sprzedaż

Nasze wymagania

  • Posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku min 2 lata
  • Bardzo dobra znajomość środowiska Adobe (Illustrator, Photoshop, InDesign)
  • Dobrze znasz i posługujesz się językiem angielskiego (min. B2)
  • Z łatwością planujesz i koordynujesz działania marketingowe
  • Posiadasz doskonałe kompetencje językowe, łatwość operowania słowem i tworzenia tekstów
  • Cechuje Cię kreatywność i nieszablonowe myślenie
  • Dobrze organizujesz swoją pracę
  • Masz dobrą znajomość pakietu office, Google Workspace
  • Korzystasz z narzędzi marketingowych do wysyłania mailingów, tworzenia prostych grafik, tworzenia tekstów
  • Dodatkowym atutem będzie specjalizacja w wybranych obszarach: marketing automation, performance marketing, SEO, ABM

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość zdobycia ciekawych doświadczeń zawodowych w strukturach międzynarodowych
  • Przyjazną atmosferę w energicznym i doświadczonym zespole
  • Dużą samodzielność pracy
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów oraz wdrażania kreatywnych rozwiązań
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pakiet benefitów: karta sportowa, imprezy integracyjne, owocowe czwartku, prezenty urodzinowe,

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Tgl Poland z siedzibą w Plewiskach , ul. Żytnia 3 , zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016r.,poz.922)”.

Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Dziękujemy za udział w procesie rekrutacji. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.