• Wszystkie ofertyWarszawaSupportCustomer Support Specialist with Czech
    Customer Support Specialist with Czech
    Support
    Teleperformance Polska

    Rodzaj pracy
    Niepełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UZ
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Teleperformance to światowy lider w zakresie spersonalizowanej i wielokanałowej obsługi oraz zarządzania relacjami z klientem. Mamy oddziały w ponad 100 krajach, mówimy w ponad 300 językach - każdego dnia łączymy najbardziej znane marki z ich klientami. W Polsce działamy już od 25 lat.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    English
    czech

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna
    Friendly offer

    This offer is directed to Czech speakers.

    If you are looking for an interesting activity, writing is closer to you than speaking, and you need a flexible schedule - check out what we can offer you!

    Work mode: stationary in our office in Warsaw (Mokotów)

    Your tasks:

    • Supporting customers in placing sports bets,
    • Verifying the age of bettors,
    • Division of time: 80% back-office, 10% phone, 10% other activities.

    Requirements:

    • Knowledge of Czech at the level of min. C1,
    • Knowledge of English at min. B2,
    • Availability for min. 150h per month,
    • Availability for 24/7 shifts. Line working hours: 9:00-1:00 (the project operates 365 days a year).

    We offer:

    • Civil contract with rate: 50 PLN gross/h,
    • Relocation package if you will be relocating to Warsaw from another city,
    • Benefits such as private medical care, sports card, language courses,
    • Referral program, to earn extra bonuses: 500-2000 PLN,
    • Multicultural environment and mixed-aged teams,
    • Delicious aromatic coffee is waiting for you in the office,
    • A lot of opportunities to grow and be promoted within the company.

    Join us and apply!

    1 941 USD