Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Inżynier Procesu (Montaż)
Inżynieria
Tenneco

Tenneco
Gliwice
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Wykształ. inżynierskie
automotive
procesy produkcyjne
budowa maszyn
systemy sterowania
mechanika
Angielski
rysunek techniczny
Opis stanowiska

Tenneco jest jednym z wiodących światowych projektantów, producentów i sprzedawców produktów motoryzacyjnych dla klientów oryginalnego wyposażenia i rynku wtórnego z przychodami w całym roku 2020 wynoszącymi 15,4 miliarda dolarów. Dzięki naszym czterem grupom biznesowym - Motorparts, Performance Solutions, Clean Air i Powertrain - Tenneco napędza postęp w globalnej mobilności. Dostarczamy rozwiązania technologiczne dla zróżnicowanych rynków globalnych w tym samochodów osobowych, lekkich pojazdów ciężarowych, samochodów ciężarowych, pojazdów terenowych, przemysłowych, sportów motorowych i rynku wtórnego.

Dołącz do nas jako:

📝 Obowiązki:

  • Wdrażanie nowych i optymalizacja istniejących procesów produkcyjnych;
  • Rozwój i szacowanie kosztów nowych produktów, procesów produkcyjnych i sprzętu;
  • Nadzór nad instalacją maszyn i ich uruchomieniem;
  • Projektowanie technologii produktu na bazie zakupionego sprzętu;
  • Przygotowanie i zarządzanie dokumentacją techniczną;
  • Rozwiązywanie bieżących problemów związanych z procesem produkcyjnym;
  • Tworzenie analiz FMEA;
  • Zapewnienie jakości produktów oraz procesów zgodnie z wymaganiami zawartymi w specyfikacji.

✅ Wymagania:

  • Wykształcenie inżynierskie (preferowane kierunki: automatyka i robotyka, mechanika i budowa maszyn, mechatronika, lub pokrewne);
  • Min. 3 lata doświadczenia w automotive - warunek konieczny;
  • Znajomość procesów produkcyjnych z uwzględnieniem procesów montażowych - warunek konieczny;
  • Wiedza z zakresu budowy maszyn oraz systemów sterowania;
  • Znajomość podstaw pneumatyki, hydrauliki oraz mechaniki;
  • Swobodna komunikacja w języku angielskim;
  • Znajomość i rozumienie rysunku technicznego;
  • Znajomość narzędzi Lean Manufacturing;
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów związanych z implementacją nowych procesów oraz instalacją nowych urządzeń.

👉 Oferujemy:

  • Prywatne ubezpieczenie zdrowotne LuxMed;
  • Karta sportowa Medicover Sport;
  • Pakiet świadczeń socjalnych (grupowe ubezpieczenie na życie, dopłaty do urlopów, pakiety i bony świąteczne oraz wiele innych);
  • Możliwość rozwoju zawodowego w branży motoryzacyjnej;
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej korporacji;
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe (w tym kursy językowe);
  • Program poleceń pracowniczych;
  • Umowę na czas nieokreślony po przepracowaniu okresu próbnego;
  • Dofinansowanie do posiłków oraz owoce w biurze.

🎁 Benefity:

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników