Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Specjalista ds. Transportu Bliskiego
new
Logistyka
MediaExpert

MediaExpert
Łódź
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
uprawnień UDT WJO, WJK
uprawnień SEP do 1kV
prawo jazdy kat. B
znajomość części maszyn
Mile widziane
uprawnień SEP do 15 kV
Opis stanowiska

Jesteśmy Expertem, Media Expertem! Rządzimy na rynku elektro w Polsce! Ale to nie koniec naszych planów, dlatego szukamy

Specjalisty ds. Transportu Bliskiego

Sprawdź jedną z najlepszych ofert w Łodzi! Chodź i zobacz swoje miejsce pracy, a potem podpisz umowę o pracę! Twoi koledzy już tu są :) A jeśli nie, to poznasz nowych!

Zapewnimy Ci:

  • umowę o pracę bezpośrednio z Media Expert
  • jasny system wynagradzania – do Twojego wynagrodzenia zasadniczego dodajemy premię frekwencyjną i konkursową/wydajnościową, dodatek nocny podwyższony do 40% (jeśli występują godziny nocne)
  • program poleceń pracowniczych
  • opiekę Trenerów, którzy wdrożą Cię do pracy
  • stołówkę pracowniczą i obiady z dofinansowaniem (dwie wersje: mięsna i wegetariańska)
  • bezpłatną kawę i herbatę z automatu
  • kartę MultiSport z dofinansowaniem
  • prywatną opiekę medyczną Medicover z dofinansowaniem
  • Baby Expert, czyli wyprawkę dla Twojego nowonarodzonego dziecka
  • ubezpieczenie grupowe dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach
  • zniżki na zakup sprzętu w naszych elektromarketach
  • możliwość awansu
  • pomoc i opiekę fundacji Mediaexpert „Włącz się”
  • szkolenie z obsługi wózków unoszących i podnośników nożycowych
  • strefę relaksu

Twoje zadania:

  • dbanie o prawidłową urządzeń transportu bliskiego
  • prowadzenie dokumentacji serwisowej wózków, ewidencji kosztów oraz ilości mth
  • zlecanie napraw do firm zewnętrznych
  • prowadzenie wykazu oraz zamawianie części zamiennych
  • wykonywanie drobnych prac naprawczych wózków jezdniowych podnośnikowych oraz baterii
  • nadzór nad akumulatorownią
  • dbanie o prawidłowy obieg FV
  • nadzór nad przeglądami UDT

Od Ciebie oczekujemy:

  • uprawnień UDT WJO, WJK lub chęć ich wyrobienia
  • wykształcenia technicznego
  • doświadczenia na podobnym stanowisku lub doświadczenie w mechanice pojazdowej
  • znajomości części maszyn i technik ich montażu
  • uprawnień SEP do 1kV (mile widziane do 15 kV)
  • czynnego prawa jazdy kat. B

Mile widziane:

  • uprawnienia do obsługi podestów ruchomych kat. IP (wolnobieżne, przewoźne)

To co, jesteśmy umówieni na wspólną przyszłość?😀