Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Inżynier ds. sprzedaży aparatury pomiarowej RF
new
Sales
Tespol Sp. z o.o.

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
prawo jazdy
Ms office
wykształcenie techniczne
specyfikacja techniczna
Angielski
sprzedaż
Mile widziane
EMC
Opis stanowiska

Miejsce pracy: 📍 Wrocław / Warszawa

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

  • Sprzedaż urządzeń oraz systemów pomiarowych topowych światowych producentów.
  • Realizację celów sprzedaży i nawiązywanie długotrwałych relacji z klientami.
  • Prowadzenie doradztwa i szkoleń technicznych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne – elektronika i telekomunikacja.
  • Znajomość podstawowych zagadnień pomiarowych oraz umiejętność ogólnej obsługi urządzeń pomiarowych w zakresie analizy widma elektromagnetycznego.
  • Znajomość zagadnień z dziedziny systemów radiokomunikacyjnych oraz EMC będzie dodatkowym atutem.
  • Znajomość narzędzi programowych (w szczególności 3Ds Simulia CST) do symulacji elektromagnetycznych będzie dodatkowym atutem.
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację i czytanie specyfikacji technicznych.
  • Prawo jazdy kategorii B i gotowość do wyjazdów służbowych.
  • Gotowość do dalszej nauki i rozwoju.
  •  Otwartość na nowe technologie.
  • Biegła znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej (ponad 30 lat doświadczenia na rynku).
  • Pakiet szkoleń.
  • Motywujący system wynagrodzeń.
  • Codzienny kontakt z najnowszą technologią.
  • Pracę w międzynarodowym środowisku.
  • Bardzo dobre warunki i atmosferę pracy.