Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Pracownik Serwisu
new
Inżynieria
Tespol Sp. z o.o.

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
dobra organizacja pracy
elastyczność
organizacja pracy
Opis stanowiska

Tespol Sp. z o.o., to dynamicznie rozwijająca się firma świadcząca kompleksowe usługi na rynku aparatury kontrolno-pomiarowe w Polsce, poszukuje do zespołu Działu Serwisu, Kandydata na stanowisko:

📍 Wrocław

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za pracę instalacyjno-serwisowe w tym:

  • Prace instalacyjne przy systemach radiowo-telewizyjnych
  • Prace instalacyjne przy systemach łączności
  • Pracę naprawcze urządzeń aparatury elektronicznej.

Poszukujemy osób o wykształceniu technicznym (elektronik, elektrotechnik, monter i pokrewne). Osoby z wykształceniem średnim kierunkowym mile widziane.

Wymagamy:

  • gotowość do częstych wyjazdów
  • wiedza z zakresu elektroniki, elektryki
  • zdolności manualne do prac elektroinstalacyjnych w tym lutowanie.

Mile Widziane:

  • predyspozycje, umiejętności, chęci do pracy na wysokości
  • znajomość pracy z oprogramowaniem drukarek 3D
  • Hobby związane z elektroniką

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Karta Multisport
  • Pakiet medyczny
  • Szkolenia branżowe
  • pracę w młodym dynamicznym i przyjaznym zespole