• Oferty
  • Wszystkie ofertyWarszawaDesignGrafikaGraphic Designer
    Graphic Designer
    Design
    The Digital Farmers

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    Pakiet Adobe
    InDesign
    polski
    Premiere
    Angielski
    Aftereffects
    photoshop
    Ms office

    Mile widziane

    HTML

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna
    Friendly offer

    Dla naszego klienta, globalnej sieci komunikacji marketingowej obsługującej ponad 200 klientów w Polsce, odpowiadającej na potrzeby ery cyfrowej, poszukujemy osoby na stanowisko Graphic Designer, która dołączy do naszego działu graficznego.

    Kogo Szukamy?

    Stawiasz na kraft?

    Wszystko musi być dociśnięte?

    Nie boisz się kreatywnego i koncepcyjnego myślenia?

    Jeśli tak, to znaczy, że szukamy Ciebie!

    Zakres Twoich obowiązków:

    • Tworzenie form graficznych z obszarów Social Media, Facebook, digital, prezentacji, identyfikacji wizualnych, stron www, banner, screening, mailing, BTL, itd.;
    • Proponowanie koncepcji wizualnych w oparciu o brief dla w/w obszarów;
    • Proponowanie koncepcji kreatywnych / idei w oparciu o brief;
    • Czynny udział w procesach przetargowych w zakresie kreowania / wymyślania koncepcji kreatywnych oraz koncepcji wizualnych, jako odpowiedź na brief przetargowy;
    • Prezentowanie propozycji pomysłów na rozwiązania graficzne lub ich części przed klientami agencji;
    • Wykonywanie bieżących prac dla klientów agencyjnych zgodnie z brandingiem i w dopasowaniu do wymagań klienta;
    • Współpraca z działem kreatywnym i wsparcie w realizacji idei kreatywnych w postaci wartości dodatniej z obszaru designu;
    • Bliska współpraca ze studiem produkcyjnym przy realizacji wszelkich form graficznych dla potrzeb ATL;
    • Bliska współpraca z działem content, np. przy opracowaniu komunikacji oraz finalnych form contentowych.

    Czego oczekujemy:

    • Wykształcenie wyższe – kierunkowe;
    • Doświadczenie w projektowaniu graficznym;
    • Bardzo dobra znajomość pakietu Adobe (After Effects, Premiere, Photoshop, InDesign);
    • Wiedza z zakresu identyfikacji i komunikacji wizualnej oraz znajomość branży reklamowej;
    • Umiejętości tworzenia prezentacji PowerPoint;
    • Inicjatywa w działaniu;
    • Dyspozycyjność i dobra organizacja pracy;
    • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie - swobodna komunikacja;
    • Mile widziane umiejętności z zakresu html."

    Oferujemy:

    • Pracę dla globalnego klienta z obszaru komunikacji marketingowej;
    • Samodzielność w działaniu w zakresie powierzonych zadań;
    • Szkolenie on-boardingowe i programy rozwojowe;
    • Płatną przerwę w świadczeniu usług, w tym dodatkowe 2 dni na wolontariat pracowniczy oraz 3 dni tzw. Wellness Days;
    • Summer Fridays - w okresie wakacyjnym (od czerwca do września, w piątki kończymy pracę 2 godziny wcześniej);
    • Zdalny/Hybrydowy tryb pracy – zależnie od ustaleń w zespole;
    • Wewnętrzne programy szkoleniowe;
    • Nowoczesne i komfortowe biuro zgodnie z ideą work-life-balance, oferujące między innymi takie udogodnienia jak siłownia i sala fitness, punkt opieki dziennej dla dzieci;
    • Dostęp do platformy wellbeingowej;
    • Pakiet ubezpieczenia zdrowotnego oraz możliwość skorzystania z karty sportowej.

    1 552 - 2 329 USD

    B2B