Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Social Media Manager
new
Marketing
THE ODDER SIDE

Warszawa
6 000 - 9 000 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
Angielski
Microsoft Excel
Mile widziane
Google Analytics
Opis stanowiska

Poszukujemy dynamicznej i kreatywnej osoby, która dołączy do naszego zespołu na stanowisko Social Media Managera i Content Creatora. W tej roli będziesz odpowiedzialny/a za zarządzanie naszą obecnością w mediach społecznościowych, tworzenie angażującej treści i pomaganie nam w budowaniu silnej społeczności online.

Zakres Obowiązków:

• Tworzenie treści o wysokiej jakości, w tym postów, grafik, filmów i opisów, dostosowanych do różnych platform społecznościowych.

• Planowanie i realizacja kampanii marketingowych online, w tym kampanii reklamowych na mediach społecznościowych.

• Monitorowanie i analiza wyników działań w mediach społecznościowych oraz dostosowywanie strategii w oparciu o te wyniki.

• Budowanie i utrzymywanie aktywności na profilach społecznościowych firmy.

• Tworzenie spersonalizowanych treści, które angażują naszą społeczność online.

• Badanie i analiza konkurencji oraz trendów w branży

Wymagania:

• Minimum 2 lata doświadczenia w zarządzaniu mediów społecznościowych i tworzeniu treści.

• Doskonała znajomość platform takich jak Facebook, Instagram i TikTok.

• Umiejętność tworzenia inspirujących treści wizualnych i tekstowych.

• Umiejętność planowania i realizacji strategii marketingowych online.

• Znajomość narzędzi analitycznych do monitorowania efektywności działań w mediach społecznościowych.

• Kreatywność, zdolność myślenia poza schematami i innowacyjne podejście do rozwiązywania problemów.

• Umiejętność współpracy w zespole i komunikacji wewnętrznej.

• Umiejętność skupiania się na celach i dostosowywania się do zmieniających się trendów w mediach społecznościowych.

• Dobra znajomość języka angielskiego

6 000 - 9 000 PLN

Brutto miesięcznie - UoP