Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Key Account Manager
Sales
The Software House

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B
Tryb pracy
Praca Hybrydowa

Jesteśmy polską firmą programistyczną specjalizującą się w tworzeniu aplikacji webowych i mobilnych. Tworzymy rozwiązania dla klientów z całego świata. Na rynku działamy od 2012 roku. Dołącz już dziś do najlepszego Software House’u w Polsce! 🚀

Zobacz profil pracodawcy
Wymagane umiejętności
account management
business development
IT experience
English C1
Opis stanowiska

O nas

The Software House to jedna z najlepiej ocenianych (Clutch.co) i najszybciej rosnących firm programistycznych w Europie (Financial Times 1000). Tworzymy firmę, którą kochają klienci – większość z nich zostaje z nami na lata, a 95% z nich poleca nas jako godnego zaufania partnera technologicznego.

Od Ciebie oczekujemy:

  • minimum 3 lat doświadczenia na stanowiskach Account Managera bądź New Business Managera (lub pokrewnych) w firmie w branży usług IT - warunek konieczny
  • biegłej znajomości języka angielskiego (C1+) - warunek konieczny
  • doświadczenia w pracy z zagranicznymi klientami
  • gotowości do podróży służbowych
  • gotowości do pracy z naszego warszawskiego biura minimum 1 raz w tygodniu (w okresie wdrożenia minimum 3 razy w tygodniu)
  • rozbudowanych umiejętności komunikacyjnych oraz negocjacyjnych pozwalających na rozmowy na poziomie kadry zarządzającej
  • silnej motywacji wewnętrznej i proaktywnego podejścia
  • zorientowania na osiąganie założonych celów

Nice to have:

  • wcześniejsze sukcesy w rozwoju współpracy z korporacyjnym klientem - od małego projektu do portfolio projektów generujących powyżej 2mln USD przychodu rocznie

Zakres obowiązków:

  • eksplorowanie planów biznesowych i struktur organizacyjnych obecnych klientów w celu poszukiwania i proponowania nowych możliwości rozwoju ich biznesu
  • identyfikowanie nowych decydentów i oraz generowanie nowych szans sprzedażowych po stronie istniejących klientów TSH
  • rozwój współpracy z kluczowymi klientami TSH - od jednego projektu dla jednego decydenta do portfolio wielu projektów dla różnych decydentów w różnych obszarach geograficznych i działach firmy
  • zaangażowanie w budowanie i utrzymywanie długotrwałych, opartych na zaufaniu relacji z osobami zaangażowanymi w projekt po stronie klienta (komunikacja z osobami na różnych poziomach decyzyjności, także z osobami c-level)
  • realizowanie zadań z zakresu obsługi posprzedażowej, m.in aktualizacja stawek, upselling, utrzymanie sprzedaży, aktywne wsparcie w pozyskiwaniu referencji itp.
  • aktywne wsparcie w rozwiązywaniu problemów (“crisis management”)
  • raportowanie podejmowanych działań w systemie Hubspot

Co mamy, co pomoże Ci w osiąganiu świetnych wyników?

  • atrakcyjny model prowizyjny - który wynagrodzi Twój wysiłek włożony w rozwój klientów,
  • topowe portfolio - duzi dotychczasowi klienci z Wielkiej Brytanii, USA, Unii Europejskiej i Bliskiego Wschodu, którzy wydają miliony dolarów rocznie na usługi IT u konkurencji (w tej roli nie będziesz się zajmować klientami z niskim potencjałem),
  • mocny brand i najwyższą jakość usług - od lat znajdujemy się w czołówce polskich firm informatycznych IDG Computerworld TOP 200 oraz najlepszych firm IT na świecie - Clutch Global Leaders
  • duże wsparcie teamu technicznego w procesie sprzedaży (CTO, VP of technology, analityk biznesowy i inni)
  • solidny onboarding, szkolenia i dedykowany leader z ponad 10-letnim stażem doświadczeniem w budowaniu topowych zespołów sprzedaży w branży, który wesprze Cię w pierwszych miesiącach pracy i wdroży w organizację
  • budżet - na wyjazdy i spotkania z klientami

Oprócz tego zapewnimy Ci:

  • stabilną współpracę w ramach umowy B2B
  • pracę w atmosferze zaufania i otwartości na feedback, dużo elastyczności w działaniu i możliwości wdrażania własnych pomysłów
  • najwyższej klasy sprzęt, a także wszystkie potrzebne subskrypcje i narzędzia
  • prywatną opiekę medyczną w LUX MED obejmującą także stomatologię
  • opiekę psychologiczną w HearMe.