Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Specjalista ds. pozyskiwania new business
new
Sales
ThinkDigital.pl

Michałowice
5 300 PLNNetto miesięcznie - B2B
4 500 PLNNetto miesięcznie - Dowolna
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B, Dowolna
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
odpowiedzialność
dobra organizacja pracy
Sales
sprzedaż
Opis stanowiska

#ThinkDigital.pl to agencja marketingu internetowego. Specjalizujemy się w kompleksowym wsparciu firm w marketingu internetowym: od przygotowania i wdrożenia strategii, poprzez audyt i optymalizację działań oraz strony internetowej, aż po skuteczne kampanie reklamowe oraz budowanie wizerunku marki w sieci.

Zawsze dowozimy najlepsze wyniki dla Naszych klientów.

Wyróżniamy się unikalną kulturą organizacyjną nastawioną na rozwój zespołu i maksymalne zaangażowanie w projekty w zgodzie z Naszymi naturalnymi talentami.

Do zespołu szukamy doświadczonej osoby na stanowisko:

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia w pozyskiwaniu nowych klientów w branży marketingu internetowego lub pokrewnej.
  • Znajomość rynku marketingu cyfrowego oraz aktualnych trendów.
  • Umiejętność budowania i utrzymywania relacji biznesowych.
  • Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji handlowych.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym.
  • Samodzielność, inicjatywa oraz zdolności analityczne

Będziesz odpowiedzialny/a za:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów dla agencji.
  • Analiza potrzeb potencjalnych klientów i przygotowywanie spersonalizowanych ofert.
  • Reprezentowanie firmy na targach, konferencjach i innych wydarzeniach branżowych.
  • Współpraca z zespołem w celu przygotowania najlepszych strategii dla nowych klientów.
  • Monitorowanie rynku i konkurencji w kontekście nowych możliwości biznesowych.

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznym środowisku pełnym wyzwań.
  • Możliwość realnego wpływu na rozwój firmy.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oparte na podstawie oraz systemie prowizyjnym od pozyskanych klientów.
  • Pakiet szkoleń i budżet na rozwój zawodowy.
  • Pracę w nowoczesnym biurze w centrum Krakowa z dodatkowymi benefitami.

Wynagrodzenie:

  • Umowa zlecenie: 4500 zł netto + prowizja
  • Umowa B2B: 5300 zł netto + prowizja

Jeśli jesteś osobą, która potrafi identyfikować i wykorzystywać nowe możliwości biznesowe, dołącz do naszego zespołu i wspólnie kreujmy przyszłość marketingu internetowego!

Zapraszamy!

5 300 PLN

Netto miesięcznie - B2B

4 500 PLN

Netto miesięcznie - Dowolna