• Wszystkie ofertyPilznoInżynieriaProjektowanieKoordynator ds. Produkcji i Zaopatrzenia
    Koordynator ds. Produkcji i Zaopatrzenia
    Inżynieria
    TIS TRAM Sp. z o.o.

    Pilzno
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    analiza
    data analyst
    dobra organizacja pracy
    Microsoft Excel

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Firma TIS TRAM sp. z o.o., krajowy dostawca komponentów do tramwajów ogłasza nabór pracownika na stanowisko Koordynator ds. Produkcji i Zaopatrzenia.

    Miejsce pracy: siedziba firmy w Pilźnie

    Zakres obowiązków:

    • Nadzór nad procesem produkcyjnym, optymalizacja działań oraz zapewnienie efektywności i zgodności z normami jakościowymi.

    • Monitorowanie stanów magazynowych, negocjacje z dostawcami, planowanie zamówień surowców i materiałów.

    • Zapewnienie ścisłej kontroli jakości wyrobów gotowych w trakcie produkcji oraz monitorowanie jakości dostarczanych od dostawców materiałów i surowców, w celu utrzymania najwyższych standardów jakościowych.

    • Analiza i wprowadzanie usprawnień mających na celu zwiększenie efektywności produkcji i obniżenie kosztów.

    • Nadzorowanie procesu kompletowania zamówień oraz zapewnienie zgodności z wymaganiami klientów. Monitorowanie poprawności etykietowania i pakowania gotowych produktów przed wysyłką.

    • Przygotowywanie regularnych raportów dotyczących wydajności produkcji i stanu zaopatrzenia.

    • Skuteczna komunikacja i współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia harmonijnego funkcjonowania operacyjnego.

    Wymagamy:

    Znajomości technologii produkcyjnych

    Umiejętności czytania i tworzenia rysunków technicznych

    Zdolności programowania i obsługi maszyn obrabiających

    Doskonałej organizacji pracy

    Umiejętności zarządzania zespołem i negocjacji

    Umiejętności analizy danych i raportowania

    Znajomości przepisów dotyczących produkcji i zaopatrzenia

     Oferujemy:

    Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie

    Atrakcyjne wynagrodzenie z premią uzależnioną od wyników

    Pakiet benefitów, w tym dostęp do karty Multisport

    Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy (udział w szkoleniach branżowych)

    1 552 - 2 329 USD