Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Specjalista ds. Procesów Biznesowych
new
BI & Data
TME Sp. z o.o.

Łódź
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
zarządzanie procesami
Lean
Six Sigma
kaizen
Mile widziane
UML
adonis
Angielski
Opis stanowiska

Należymy do światowych liderów na rynku dystrybucji komponentów elektronicznych i jesteśmy jednym z najstarszych e-commerców w Polsce. #ekipaTME liczy ponad 1300 osób zatrudnionych w siedzibach w Łodzi, Gdyni i Krakowie oraz 11 spółkach zależnych w Europie, Chinach i USA. W codziennej pracy stawiamy na dobrą komunikację i atmosferę w zespołach, inwestujemy w rozwój i szkolenie naszych pracowników, a także w nowe technologie, z których słyną nasze najnowocześniejsze w Europie centra logistyczne. Zapoznaj się z procesem rekrutacji oraz opiniami naszej zadowolonej #ekipy, a następnie dołącz do zespołu Transfer Multisort Elektronik (TME)!

Zadania, które chcemy Ci powierzyć to:

  • definiowanie procesów biznesowych oraz przepływu danych między nimi;
  • tworzenie modeli procesów w notacji BPMN 2.0;
  • identyfikowanie problemów i obszarów usprawnień;
  • prowadzenie analiz i przeglądów procesów w celu poprawy ich efektywności, a także zmian związanych z potrzebami biznesu;
  • bieżąca współpraca z obszarami biznesowymi w zakresie systemu zarządzania procesami.

Czego oczekujemy?

  • wykształcenia wyższego;
  • minimum 2-letniego doświadczenia w obszarze analizy procesowej, zarządzania procesami lub reengeneringu procesów;
  • znajomości metod poprawy efektywności procesów: LEAN, Six Sigma, KAIZEN;
  • umiejętności tworzenia dokumentacji analityczno-procesowej;
  • umiejętności korzystania z narzędzia do projektowania, przechowywania i udostępniania modeli procesów;
  • bardzo dobrych umiejętności analitycznych, wyciągania wniosków oraz znajdowania kreatywnych rozwiązań.

Dodatkowymi atutami będą:

  • znajomość narzędzia Adonis;
  • znajomość języka UML;
  • znajomość metod zarządzania projektami;
  • znajomość branży dystrybucyjnej;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.