Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Młodsza Księgowa / Młodszy Księgowy
Finanse
TMF Group

TMF Group
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
Angielski
Pełna księgowość
pakiet MS Office
zasady rachunkowości
Friendly offer
Opis stanowiska

O TMF GROUP

TMF Group to globalna firma outsourcingowa posiadająca 125 biur w ponad 86 krajach, zatrudniająca ponad 10 000 pracowników. W środowisku nieustannie postępującej globalizacji świadczymy profesjonalne usługi wspierając naszych klientów w prowadzeniu działalności lokalnej lub globalnej. Niezależnie od tego, czy klienci wchodzą na nowe rynki czy rozwijają działalność w danym kraju, zapewniamy im możliwość skoncentrowania się na ich podstawowej działalności, odejmując im stres związany z odpowiedzialnością za kwestie księgowe, prawne czy kadrowo-płacowe.

KOGO POSZUKUJEMY?

Poszukujemy Młodszej Księgowej / Młodszego Księgowego do naszego zespołu w Warszawie i Katowicach.

Zakres obowiązków:

  • Weryfikacja, klasyfikacja i księgowanie dokumentów np. faktur sprzedaży, zakupu, wyciągów bankowych
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych i tabel amortyzacyjnych
  • Przygotowywanie deklaracji podatkowych, GUS, NBP
  • Księgowanie list płac, rezerw, leasingu, poleceń księgowania
  • Przygotowywanie raportów wg wymogów klienta
  • Przygotowywanie sprawozdań finansowych
  • Samodzielna obsługa małych i średnich klientów pod okiem specjalistów

Wymagania:

  • Wyższe wykształcenie (mile widziana: ekonomia, finanse i rachunkowość)
  • Co najmniej roczne doświadczenie w obszarze pełnej księgowości
  • Dobra znajomość języka angielskiego (min. B1)
  • Znajomość zasad rachunkowości na poziomie podstawowym
  • Doskonała organizacja pracy
  • Rozwinięte zdolności analityczne
  • Znajomość pakietu MS Office

Co możemy Ci zaoferować?

  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie do ubezpieczenia na życie
  • Darmowe lekcje Business English - online
  • Dostęp do internetowej platformy do nauki języków obcych - GoFluent
  • Elastyczne godziny pracy
  • Dofinansowanie do biletów na zajęcia sportowe
  • Kafeteryjny system benefitów
  • Karta przedpłacona (lunch card) doładowywana każdego miesiąca
  • Dostęp do platformy Helping Hand
  • Rzetelne wsparcie w realizacji własnych celów zawodowych.