Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Księgowa/Księgowy
Finanse
TMJ Rachunkowość

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Microsoft Office
rachunkowość
finanse
księgowość
podatki
Mile widziane
Symfonia
COMARCH
Opis stanowiska

O nas

Jesteśmy polską, prywatną firmą świadczącą usługi w zakresie rachunkowości i prawa finansowego. Skupiamy się na usługach dla biznesu i świadczymy kompleksowe usługi księgowe, płacowo-kadrowe oraz z zakresu doradztwa księgowego. Nasz zespół to specjaliści, którzy łączą w sobie wieloletnie doświadczenie z energią i wysokimi kwalifikacjami. Szukamy osób, które chcą poszerzać swoją wiedzę i pomagać nam realizować usługi na profesjonalnym poziomie.

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie pełnej księgowości dla klientów biura;
  • przygotowywanie deklaracji i kalkulacji podatkowych;
  • współpracę oraz udzielanie niezbędnego wsparcia młodszym członkom zespołu;
  • pomoc przy sporządzaniu okresowych i rocznych sprawozdań finansowych;

Nasze wymagania

  • znajomość przepisów rachunkowych
  • znajomość aktualnych zmian podatkowych;
  • minimum 2 lata doświadczenia w pełnej księgowości, na podobnym stanowisku;
  • wysokie zdolności organizacyjne oraz umiejętność pracy w zespole;
  • znajomość pakietu MS Office w szczególności Excela;
  • samodzielność w wykonywaniu zadań i rozwiązywaniu problemów;

  • doświadczenie w wykonywaniu rocznych sprawozdań finansowych oraz bilansów okresowych
  • znajomość systemów księgowych (np. Comarch, Symfonia)

To oferujemy

  • możliwość dostosowania czasu pracy do oczekiwań pracownika
  • wsparcie merytoryczne specjalistów
  • pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji
  • uczestnictwo w szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe
  • dofinansowanie do opieki medycznej i karnetów sportowych
  • dobrze skomunikowane biuro w Centrum Warszawy