Oferty
Export Manager (rynek europejski)
Sprzedaż

Sobienki
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B, UoP
Tryb pracy
Praca w pełni zdalna

Wymagane umiejętności

język angielski

sprzedaż

pozyskiwanie klientów

doradztwo techniczne

skuteczna komunikacja

schematy elektryczne

Opis stanowiska

Rekrutacja zdalna

Dołącz do firmy Jakmet

specjalizującej się w produkcji wysokiej jakości wyrobów elektrycznych takich jak obudowy czy rozdzielnice, która szuka Export Managera na rynki europejskie.

Jeśli

  • masz doświadczenie w pracy jako manager exportu w branży elektrycznej lub energetycznej,
  • biegle komunikujesz się w języku angielskim,
  • posiadasz wysokie umiejętności organizacji pracy własnej i jesteś nastawiony na realizację celów,

to ta propozycja może być dla Ciebie!

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Podejmujesz działania handlowe w celu pozyskania nowych klientów i zwiększenia udziału w rynkach zagranicznych produktów firmy Jakmet,
  • Odpowiadasz za eksport na teren Europy wysokiej jakości wyrobów elektrycznych, takich jak nowoczesne szafy elektryczne zewnętrzne oraz profesjonalne obudowy dla przemysłu,
  • Przejmujesz opiekę nad już pozyskanymi klientami i aktywnie szukasz nowych,
  • Przygotowujesz i prezentujesz klientom oferty eksportowe, prowadzisz negocjacje handlowe i nadzorujesz realizacje - przede wszystkim zdalnie (możliwe wyjazdy zagraniczne),
  • Nadajesz kierunki dalszego rozwoju eksportu i kształtujesz rozpoznawalność produktów na rynkach zagranicznych (aktualnie firma jest na rynkach wschodnich - Ukraina, Bałkany, powoli wchodzi na rynki zachodnie),
  • Analizujesz dane sprzedażowe i przygotowujesz prognozy,
  • Raz na kwartał uczestniczysz w spotkaniach 1:1 z Dyrektorem Handlowym, bierzesz udział w spotkaniach działu handlowego.

Nasze wymagania

  • Masz min. 2-letnie doświadczenie jako manager eksportu w branży elektrycznej lub energetycznej,
  • Posiadasz minimum średnie wykształcenie techniczne elektryczne i potrafisz czytać schematy elektryczne (wymagane),
  • Biegle komunikujesz się w języku angielskim - branżowym i biznesowym (poz. C1),
  • Chętnie podejmujesz odpowiedzialność za powierzony zakres obowiązków,
  • Jesteś nastawiony na rezultaty i cechuje Cię wysoka samomotywacja,
  • Doskonale radzisz sobie z planowaniem i organizacją pracy własnej,
  • Proaktywnie wychodzisz z pomysłami i konsekwentnie realizujesz plany,
  • Jesteś samodzielny, ale potrafisz też efektywnie współpracować w zespole,
  • Łatwo pozyskujesz nowe kontakty biznesowe, uważnie słuchasz i wychodzisz naprzeciw potrzebom klientów, dbasz o utrzymanie dotychczasowych relacji,
  • Jesteś dyspozycyjny i szybko możesz rozpocząć z nami współpracę.

Co możemy zagwarantować już teraz?

  • Umowę o pracę na pełny etat (możliwy kontakt B2B),
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + prowizja,
  • Transparentny system prowizji od zapłaconego obrotu,
  • Dużą autonomię w pracy - Ty decydujesz w jakich godzinach pracujesz - dla nas liczą się rezultaty,
  • Samochód służbowy, telefon i komputer,
  • Merytoryczne wdrożenie do pracy w siedzibie firmy,
  • Szkolenia stanowiskowe,
  • Profesjonalne podejście i sprawnie działającą linię produkcyjną - jesteśmy w stanie na bieżąco wyliczyć czas realizacji zamówień dla klientów
  • Dodatkowo stoi za Tobą doświadczony zespół handlowców i kierowników produkcji, który wspiera Cię wiedzą, byś osiągał coraz lepsze rezultaty.

Daj się poznać, aplikuj!

O firmie Jakmet

Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości wyrobów elektrycznych takich jak obudowy czy rozdzielnice. Wykonujemy także specjalistyczne obudowy dla przemysłu, które spełniają nawet najbardziej restrykcyjne normy bezpieczeństwa. Na rynku działamy już 1989 roku, dzięki temu dysponujemy bogatym doświadczeniem i wysoko wyspecjalizowaną kadrą pracowniczą. Wciąż poszerzamy i ulepszamy nasz asortyment, by zapewnić klientom jak najlepsze produkty. Gwarancją tego jest również posiadany przez nas system zarządzania jakością ISO 9001.

Nasze produkty:

- Obudowy i rozdzielnice metalowe,

- Obudowy i rozdzielnice termoutwardzalne.

Nasze usługi:

- Obróbka cięcia metalu,

- Obróbka plastyczna blach,

- Obróbka skrawaniem,

- Spawanie.

Siedziba firmy: Sobienki 30, 08-445 Osieck

Rekrutację dla firmy Jakmet prowadzi Tobea, agencja zatrudnienia nr 12139.