Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Przedstawiciel Handlowy
new
Sales
Tobea Sp. z o.o.

6 116 - 6 850 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
sprzedaż
Sales
doradztwo
dobra organizacja pracy
prawo jazdy
pozyskiwanie klientów
pomysłowość
Opis stanowiska

Dla klienta prowadzącego sprzedaż narzędzi dla branży meblarskiej poszukujemy Przedstawiciela Handlowego.

Miejsce pracy: Centralna Polska – dokładny obszar do wspólnego określenia

Rodzaj stanowiska: nowotworzone stanowisko, firma dotychczas prowadziła głównie sprzedaż internetową asortymentu i chce rozwijać sprzedaż poprzez mobilne doradztwo handlowe.

Jeśli:

  • masz doświadczenie w aktywnej sprzedaży i cenisz sobie ambitne wyzwania,
  • znasz branżę meblarską – jej wyzwania i potrzeby,
  • lubisz być w ruchu, nawiązywać relacje, a jednocześnie mieć wpływ na własne zarobki i sukcesy firmy,

ta propozycja może być dla Ciebie!

Kogo szukamy?

  • Posiadasz min. 2-letnie doświadczenie w pracy mobilnej jako przedstawiciel handlowy,
  • Masz min. 2-letnie doświadczenie w aktywnym budowaniu bazy klientów,
  • Pracowałeś w branży meblarskiej,
  • Posiadasz aktualne prawo jazdy kat. B,
  • Jesteś samodzielny, potrafisz wyznaczać sobie ambitne cele i dbasz o ich realizację,
  • Nie brak Ci odwagi w podejmowaniu inicjatywy, jesteś osobą proaktywną i dynamiczną, nie czekasz – działasz,
  • Szukasz rozwiązań a nie wymówek – jesteś elastyczny, otwarty na zmiany i usprawnienia.
  • Umiesz aktywnie słuchać potrzeb klientów i budować długofalowe relacje, klienci chętnie słuchają Twoich rekomendacji,
  • Podstawą Twojej pracy jest świetna organizacja, potrafisz nadawać priorytety zadaniom, a samodyscyplina i systematyczność przychodzi Ci naturalnie,
  • Odpowiedzialnie i z zaangażowaniem podchodzisz do powierzonych zadań, dbasz o BHP,
  • Mile widziane jeśli sam ciekawisz się nowinkami technicznymi, lubisz testować nowe narzędzia.

Zadania:

  • Odpowiadasz za realizację planów sprzedażowych na podległym terenie – praca ma głównie charakter mobilny, sam wyznaczasz obszar – dla nas liczy się wynik,
  • Aktywnie poszukujesz klientów i budujesz relacje z osobami decyzyjnymi,
  • Analizujesz potrzeby, by dostosować do nich warunki sprzedaży i obsługi,
  • Przygotowujesz oferty i prowadzisz bieżącą komunikację o nowościach w asortymencie,
  • Prowadzisz doradztwo handlowe i techniczne,
  • Przygotowujesz raporty z aktywności w CRM,
  • Dbasz o budowanie pozytywnego wizerunku firmy zgodnie z określonymi standardami.

Co oferujemy?

  • Umowę o pracę na pełny etat i transparentne zasady rozliczeń,
  • Wynagrodzenie podstawowe 6116 – 6850 zł brutto, czyli 4500 – 5000 zł netto (na rękę),
  • Premię w wysokości 1% od wartości wykonanego obrotu,
  • Firmowy samochód osobowy z możliwością wykorzystania do celów prywatnych oraz kartę paliwową,
  • Przeszkolenie z asortymentu w siedzibie firmy (zapewniamy wszystko, co potrzebne),
  • Wsparcie stacjonarne przy wycenie i zamówieniach doświadczonego handlowca,
  • Możliwość wpływu na rozwój firmy i swoje wynagrodzenie – będziesz pierwszym przedstawicielem handlowym, więc przed Tobą wiele możlwości

Etapy rekrutacji:

  1. Rozmowa online z rekruterką, na której poznasz też więcej informacji o firmie.
  2. Rozmowa online z dyrektorem handlowym firmy.
  3. Spotkanie stacjonarne w celu ustalenia szczegółów współpracy w siedzibie firmy w okolicy Warszawy.

Spodobała Cię się oferta? Daj się poznać, aplikuj!

Rekrutację dla klienta prowadzi Tobea, agencja zatrudnienia nr 12139.

6 116 - 6 850 PLN

Brutto miesięcznie - UoP