Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Sales Support
new
Inżynieria
Tobea Sp. z o.o.

7 000 - 10 000 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca w pełni zdalna
Wymagane umiejętności
copywritting
czyt. rys. technicznego
sprzedaż
CRM
skuteczna komunikacja
cold calling
networking
dobra organizacja pracy
Opis stanowiska

LC Elektronik Sp. z o.o. Sp. k. to zgrany 40-osobowy zespół. Stawiamy na zapewnienie stabilnego zatrudnienia, dobrych warunków pracy, jasnych zasad wynagradzania. Słuchamy ludzi, zmieniamy to, co nie działa, wychodzimy naprzeciw potrzebom. Chcemy rozwijać naszą firmę i naszych pracowników.

Czym się zajmujemy? LC Elektronik wspiera producentów urządzeń dla elektroniki w integrowaniu różnych technologii i dostarczaniu najlepszych rozwiązań. Współpracujemy z kilkunastoma krajami na całym świecie i eksportujemy produkty na wszystkie kontynenty.

Dołącz do nas!

Poszukujemy do stałej współpracy osoby na stanowisko:

Sales Support Specialist

Miejsce pracy: Warszawa Bielany, ul. Pułkowa 58 / zdalnie z dowolnego miejsca w Polsce

Co oferujemy?

  • umowę o pracę na pełny etat lub jeśli wolisz- inną,
  • podstawę 6 850 - 8500 zł brutto, czyli 5 000 - 6125 zł netto (na rękę)
  • miesięczna premia gwarantowana od wykonanych zadań,
  • podsumowując: średniomiesięczne wynagrodzenie 7 000 - 10 000 brutto
  • pracę w biurze firmy na Bielanach, w godzinach 8-16 od poniedziałku do piątku lub zdalnie
  • wsparcie w rozwoju, atrakcyjne szkolenia,
  • spokojną atmosferę współpracy, życzliwy zespół
  • dodatkowe benefity grupowe

Najważniejsze zadania na stanowisku:

  • Sprawnie odpowiadasz na zapytania firm, aby klient nie czekał, czuł się zaopiekowany,
  • Aktywnie nawiązujesz kontakt z potencjalnymi klientami - telefonicznie, poprzez e-maile czy networking na LinkedIn,
  • Realizujesz wyznaczone cele tygodniowe i podsumowujesz aktywności w CRM,
  • Kwalifikujesz klientów, weryfikujesz w jakim zakresie możemy im pomóc, przekazujesz kontakt do obsługi technicznej,
  • Wykonujesz telefony posprzedażowe po wystawionej FV, badasz poziom satysfakcji klienta i dalsze potrzeby,
  • Testujesz pomysły na nowe produkty i usługi, prowadzisz rozmowy z klientami i weryfikujesz czy nasze pomysły odpowiadają na faktyczne potrzeby,
  • Współpracujesz z marketingiem przy tworzeniu bazy do newsletterów, treści do newsletterów i na LinkedIn,
  • Budujesz i aktualizujesz bazy danych klientów, umawiasz spotkania oraz pomagasz w przygotowaniu ofert,
  • Okazjonalnie uczestniczysz w konferencjach i spotkaniach branżowych - nawiązujesz relacje z potencjalnymi klientami.

Kogo szukamy?

  • masz doświadczenie w sprzedaży telefonicznej i generowaniu nowych leadów, wiesz, że chcesz wykonywać taką pracę,
  • potrafisz czytać rysunek techniczny,
  • jesteś osobą komunikatywną, lubisz wykonywać telefony, prowadzić rozmowy,
  • szukasz pracy zapewniającej kontakt z klientem i poznawanie nowych ludzi,
  • posiadasz dobre nawyki w zakresie organizacji własnej pracy, jesteś osobą uporządkowaną, nastawioną na realizację zadań,
  • cenisz sobie samodzielność, szukasz rozwiązań, ale gdy brakuje Ci pomysłu - potrafisz prosić o pomoc,
  • chętnie poznajesz nowe rozwiązania techniczne.

Mile widziane, jeśli:

  • masz za sobą szkolenia ze sprzedaży B2B, np. z metody Sandlera,
  • posiadasz wykształcenie techniczne.

Brzmi dobrze? Zaaplikuj!

Rekrutację dla firmy LC Elektronik prowadzi Tobea, agencja zatrudnienia nr 12139.

7 000 - 10 000 PLN

Brutto miesięcznie - UoP