• Wszystkie ofertyWarszawaSprzedażSprzedaż B2B✨ Sales Development Representative
    ✨ Sales Development Representative
    Sprzedaż
    tomHRM

    tomHRM

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    negocjacje

    skuteczna komunikacja

    zorientowanie na cele

    Mile widziane

    język angielski

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Cześć 👋

    Jesteśmy tomHRM, jednym z najszybciej rozwijających się SaaS-ów (bootstrapping) z branży HRtech w Polsce. tomHRM to aplikacja typu "all in one software" posiadająca zestaw narzędzi do wyboru, do zarządzania obszarami HR i komunikacją wewnętrzną. Dzięki bootstrapowaniu jesteśmy niezależni, ale też mamy wysoki wskaźnik rentowności, a dzięki super sprawnemu team-owi sukcesywnie zdobywamy coraz większy udział w rynku w Polsce i globalnie.

    Wspieramy w codziennej pracy ponad 100.000 pracowników, managerów i pracowników działów HR. Należą do nich m.in. Mercedes Benz, Alior Leasing, Esotiq, Westwing, STS, Airly, Ailleron, TheFarm51, Finitec, Hyggio, Brand24, czy też sieć sklepów x-kom.

    Szukamy Sales Development Representative, który będzie pracował z inbound leadami z Polski. Głównym zadaniem osoby jest zadbanie o nowego potencjalnego i już zainteresowanego lead-a od pierwszego kontaktu, analizując potrzeby, odpowiadając na pytania, aż do zakupu. Osoba będzie również miała aktywny wpływ na rozwój produktu poprzez analizę potrzeb klientów i współpracę z Head of Product.

    Szukamy osób pracowitych, lubiących mierzyć się z postawionymi celami i lubiącymi pracować w zgranym, rozwijającym się zespole i firmie. Stawiamy na mocny team. Dlatego szukamy osób z dużą wiedzą lub/i szybką cechą uczenia się, nastawionych na długofalową przygodę z nami. Średnia stażu w naszym zespole to 5 lat 😎

    Wymagania

    • Doświadczenie w sprzedaży usług B2B lub obsłudze klienta biznesowego,
    • Zorientowanie na cele,
    • Umiejętność zamykania sprzedaży,
    • Umiejętności negocjacyjne,
    • Proaktywne podejście do tematów.

    • Doświadczenie w sprzedaży SaaS,
    • Wiedza z obszaru HR lub IT.

    Do wykorzystania w przyszłości

    Jeśli znasz język angielski na poziomie min. C1 to w 2025 będziesz mógł/mogła uczestniczyć w sprzedaży na rynki globalne.

    Obowiązki

    • Obsługa wysokiej jakości inbound leads,
    • Analiza potrzeb klientów,
    • Przygotowywanie ofert dla klientów,
    • Prowadzenie prezentacji online produktu,
    • Dostarczanie klientom pełnych informacji i tworzenie pozytywnych doświadczeń z produktem,
    • Dostosowanie podejścia i procesu sprzedaży do potrzeb klienta w celu maksymalizacji zamknięcia sprzedaży,
    • Obsługa cross-selling i up-selling.

    Oferujemy

    • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia w sprzedaży usług SaaS dla B2B,
    • Wynagrodzenie na B2B: 8 000 - 10 000 zł netto,
    • + wynagrodzenie prowizyjne,
    • Wynagrodzenie na UoP: 7 000 - 9 000 zł brutto,
    • Premie roczne uzależnione od realizacji celów sprzedażowych,
    • Forma umowy: UoP lub B2B,
    • Dla formy B2B - 22 dni płatnej przerwy w świadczeniu usługi,
    • Praca zdalna (w przyszłości opcja do wyboru pracy hybrydowej w Warszawie),
    • Jednorazowy Home Office Bonus 1000 PLN
    • Bonusy za długi staż pracy,
    • Wsparcie i zaangażowanie ze strony zespołu,
    • Budżet na szkolenia zewnętrzne,
    • Cykliczne szkolenia wewnętrzne,
    • Realny wpływ na rozwój produktu.

    Jak wyglądają kroki rekrutacji

    1. Spotkanie online z Head of Product

    2. Zadanie testowe

    3. Spotkanie online finalne

    4. Oferta finansowa / decyzja