Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Lekarz Specjalista Ginekologii i Położnictwa (Poradnia)
new
Inne
TOMMED

TOMMED
Katowice
Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
wykształcenie medyczne
prawo wykonywania zawodu
odpowiednie uprawnienia
Znajomość metod leczenia
komunikatywność
Opis stanowiska

Zespół medyczny Tommed poszukuje Lekarza Ginekologa (Poradnia)🩺

Dołącz do naszego zespołu! Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się grupą medyczną, a Ty możesz być kluczowym elementem naszego sukcesu.

📄Twój zakres obowiązków:

  • Diagnozowanie i leczenie schorzeń związanych z narządami rodnymi kobiet.
  • Wykonywanie badań ginekologicznych, takich jak cytologia i USG.
  • Udzielanie porad i informacji dotyczących zdrowia reprodukcyjnego kobiet.
  • Stawianie diagnozy i leczenie chorób zakaźnych oraz nowotworów narządów rodnych.
  • Kierowanie pacjentek na badania oraz konsultacje u innych specjalistów, np. endokrynologa, onkologa.
  • Monitorowanie ciąży podczas wizyt kontrolnych i wykonywanie badań prenatalnych.
  • Udzielanie porad odnośnie antykoncepcji oraz planowania rodziny.
  • Prowadzenie profilaktycznych badań ginekologicznych.
  • Współpraca z innymi specjalistami, np. położnikami, chirurgami.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe medyczne oraz specjalizacja z zakresu ginekologii i położnictwa.
  • Aktualne prawo do wykonywania zawodu.
  • Uprawnienia do wykorzystania diagnostyki obrazowej USG.
  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku lekarza ginekologa.
  • Znajomość nowoczesnych metod leczenia chorób ginekologicznych.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne w kontaktach z pacjentkami.
  • Zaangażowanie w pracę, profesjonalizm i dbałość o dobro pacjentek.
  • Umiejętność pracy w zespole i współpracy z innymi specjalistami medycznymi.

🤝Oferujemy:

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i realizowanych zadań.
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się grupie medycznej.
  • Stabilność zatrudnienia.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
  • Bieżące wsparcie ze strony współpracowników.
  • Przyjazną atmosferę w pracy.

Dołącz do naszego zespołu i wspólnie dbajmy o zdrowie naszych pacjentek! Aplikuj już dziś!