Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Lekarz Specjalista Medycyny Pracy
Inne
TOMMED

TOMMED
Katowice
Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Wykształcenie kierunkowe
medycyna pracy
Tytuł lekarza specjalisty
Opis stanowiska

👨‍⚕️Dołącz do Naszego Zespołu!

Grupa Medyczna Tommed, stale rozwijająca swój zespół, poszukuje LEKARZA MEDYCYNY PRACY.🩺

NASZE WYMAGANIA:

  • Wykształcenie kierunkowe - dyplom lekarza
  • Doświadczenie zawodowe w zakresie medycyny pracy - tytuł lekarza specjalisty
  • Ubezpieczenie OC

🤝CO OFERUJEMY:

  • Pracę w Katowicach w sprawnie zorganizowanej placówce ze specjalistycznym zapleczem technicznym
  • Indywidualne i elastyczne podejście do godzin pracy, formy zatrudnienia oraz wynagrodzenia

Dołącz do nas, aby pracować w dynamicznym i profesjonalnym środowisku, gdzie Twoje umiejętności będą doceniane i rozwijane. Jeśli jesteś zainteresowany/a, nie zwlekaj - aplikuj już dziś!