Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Project Manager
PM
TOTALbet

TOTALbet
Warszawa
8 000 - 10 000 PLNNetto miesięcznie - B2B
7 000 - 9 000 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B, Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
account manager
digital
data analyst
Google Analytics
samodzielność
wordpress
skuteczna komunikacja
Opis stanowiska

Poszukiwany Totalny Project Manager!

Gdzie: Warszawa (praca stacjonarna w biurze - warunek konieczny)

Kto: TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.

Jeśli:

✅ zarządzanie kilkoma projektami to dla Ciebie nic trudnego, jak prowadzenie piłki przez Neymara;

✅ potrafisz omijać problemy projektowe z gracją Cristiano Ronaldo na boisku;

✅ masz więcej strategii niż José Mourinho na kluczowy mecz;

✅ terminy i budżety pilnujesz lepiej niż dyrektor sportowy Manchesteru United;

✅ a dodatkowo, Twoje projekty kończą się sukcesem częściej niż ataki Roberta Lewandowskiego;

…to ta oferta jest skrojona na miarę Twoich umiejętności! Oprócz tego warto, abyś:

✅ posiadał/a minimum 4 lata doświadczenia w zarządzaniu projektami;

✅ znał/a metodyki zarządzania projektami;

✅ miał/a bardzo dobrą znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;

✅ był/a liderem, gotowym/a motywować zespół i prowadzić go do zwycięstwa;

✅ nie bał/a się wyzwań i dynamicznie zmieniającego się środowiska pracy;

Wciąż na pokładzie? Wspaniale! To Twoja szansa, by dołączyć do ligi mistrzów w TOTALbet!

Mamy dla Ciebie pracę, której główne zadania to:

- "opieka" nad serwisem TOTALbet.pl;

- zarządzanie projektami od fazy koncepcyjnej aż po wdrożenie;

- koordynowanie pracy zespołów projektowych i zapewnienie wysokiej jakości dostarczanych rozwiązań;

- monitorowanie postępów projektów, zarządzanie budżetem i ryzykiem;

- współpraca z różnymi działami oraz zewnętrznymi dostawcami usług;

- raportowanie statusu projektów do zarządu i interesariuszy;

Co zyskasz?

- zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie o zasięgu ogólnokrajowym;

- umowę o pracę na pełny etat lub kontrakt B2B;

- kartę multisport dla dbających o formę;

- możliwość rozwoju zawodowego i osobistego w kreatywnym zespole pełnym pasji;

- pracę pełną wyzwań i wolną od rutyny;

- atrakcyjne wynagrodzenie i szerokie możliwości rozwoju;

Czas pokazać nam Twoje portfolio! Zgłoś się na adres e-mail: marketing@totalbet.pl i zostań częścią naszego zespołu! 💚

8 000 - 10 000 PLN

Netto miesięcznie - B2B

7 000 - 9 000 PLN

Brutto miesięcznie - UoP