Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Pracownik Salonu Gier na automatach
new
Sales
Totalizator Sportowy

Zakopane
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura

Witaj w Totalizatorze Sportowym – miejscu, gdzie pasja staje się pracą, a każdy dzień to nowa możliwość! 🏟️🌟 Jesteśmy obecni na rynku od 68 lat, wspierając rozwój sportu i kultury w Polsce poprzez finansowanie budowy obiektów sportowych. To nie jest tylko praca – to szansa dołączenia do naszej niezwykłej rodziny! Nasza firma to nie tylko miejsce pracy, to miejsce, w którym pasje stają się rzeczywistością, a razem budujemy coś wyjątkowego. Chciałbyś poznać, jak wygląda praca u nas?

Zobacz profil pracodawcy
Wymagane umiejętności
komunikatywność
dobra organizacja pracy
odpowiedzialność
Mile widziane
konsultant
Opis stanowiska

Totalizator Sportowy Sp. z o.o. zatrudnia ponad 1800 pracowników w punktach sprzedaży. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Pracownik salonu gier na automatach (z obsługą LOTTO).

Zapraszamy do aplikowania!

Nasza oferta:

  • umowa o pracę w firmie o silnej, ugruntowanej pozycji na rynku,
  • szkolenie wstępne przygotowujące do pracy w salonie gry na automatach,
  • szkolenia z obsługi klienta,
  • prywatna opieka medyczna,
  • dofinansowanie zajęć sportowych,
  • ubezpieczenie na życie,
  • program emerytalny,
  • preferencyjne pożyczki remontowo-mieszkaniowe,
  • bilety na wydarzenia sportowe,
  • dodatkowe świadczenia socjalne,
  • inicjatywy dobroczynne.

Będziesz odpowiedzialny za:

  • sprzedaż produktów LOTTO zgodnie z wyznaczonym planem sprzedaży,
  • obsługę gości salonu gier: rejestrowanie, wydawanie kart graczy, wyjaśnianie zasad dostępnych gier oraz obsługi automatu od strony gracza,
  • wypłatę wygranych zgodnie z przepisami,
  • informowanie o procedurze zgłaszania reklamacji i roszczeń,
  • interweniowanie w przypadku nieprzestrzegania regulaminów,
  • zgłaszanie awarii automatów,
  • otwieranie/zamykanie salonu gry na automatach oraz utrzymywanie porządku/sprzątanie w salonie.

Szukamy osób, które:

  • mogą pracować w systemie zmianowym zgodnie z harmonogramem,
  • posiadają doświadczenie w pracy na komputerze,
  • mają doświadczenie w obsłudze klienta (mile widziane).