Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Specjalista ds. wsparcia sprzedaży
Sales
Totalizator Sportowy

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca w pełni zdalna

Witaj w Totalizatorze Sportowym – miejscu, gdzie pasja staje się pracą, a każdy dzień to nowa możliwość! 🏟️🌟 Jesteśmy obecni na rynku od 68 lat, wspierając rozwój sportu i kultury w Polsce poprzez finansowanie budowy obiektów sportowych. To nie jest tylko praca – to szansa dołączenia do naszej niezwykłej rodziny! Nasza firma to nie tylko miejsce pracy, to miejsce, w którym pasje stają się rzeczywistością, a razem budujemy coś wyjątkowego. Chciałbyś poznać, jak wygląda praca u nas?

Zobacz profil pracodawcy
Wymagane umiejętności
komunikatywność
doradztwo
organizacja pracy
Mile widziane
excel
copywriting
skuteczna komunikacja
Opis stanowiska

📍 Warszawa

Twój zakres obowiązków:

  • tworzenie działań wspierających sprzedaż i poprawiających jakość obsługi w punktach sprzedaży,
  • opracowywanie działań motywacyjnych dla sił sprzedaży, w tym: tworzenie ich regulaminów oraz ich wdrażanie w sieci sprzedaży,
  • analiza wyników sprzedażowych i wdrażanie działań podnoszących sprzedaż skierowanych do klientów Spółki
  • zarządzanie platformą motywacyjną, obejmujące wprowadzanie komunikatów, opracowywanie quizów, konkursów oraz koordynowanie jej ciągłego rozwoju,
  • udział w badaniach rynku loteryjnego i proponowanie innowacji sprzedażowych podnoszących jakość obsługi klienta.

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie z rozproszoną strukturą sprzedażową,
  • doświadczenie we wdrażaniu standardów pracy dla sił sprzedaży i obsługi klienta,
  • znajomość zagadnień z obszaru Customer Experience,
  • „lekkie pióro” w tworzeniu komunikacji do sił sprzedaży,
  • praktyczna znajomość programu Excel i Power Point,
  • mile widziana umiejętność posługiwania się programami graficznymi (Adobe Illustrator, Adobe Photoshop).

Nasza oferta:

  • Umowa o pracę w firmie o silnej, ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Prywatna opieka medyczna,
  • Dofinansowanie zajęć sportowych,
  • Ubezpieczenie na życie,
  • Program emerytalny,
  • Platforma kafeteryjna,
  • Preferencyjne pożyczki remontowo-mieszkaniowe,
  • Bilety na wydarzenia sportowe,
  • Dodatkowe świadczenia socjalne,
  • Inicjatywy dobroczynne.