Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Asystent/ka Projektanta Branży Drogowej
Inżynieria
Trakt

Trakt
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
wykształcenie wyższe
projektowanie dróg
AutoCAD
Civil 3D
skuteczna komunikacja
praca w grupie
samodzielność
Microsoft Office
Opis stanowiska

Nasza firma - TRAKT Sp. z o.o. sp. k. świadczy kompleksowe usługi w zakresie projektowania i nadzoru budowlanego dróg oraz całej infrastruktury towarzyszącej. Naszą pozycję zawdzięczamy głównie zaangażowaniu, motywacji i kwalifikacjom naszych pracowników, czego rezultatem są sukcesy i prestiżowe nagrody. Z tego powodu przywiązujemy ogromną wagę do rozwoju zawodowego wszystkich osób zatrudnionych w naszym biurze.

📍 Katowice

Nr ref.: ZD-AP-K-CE_2024

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko ASYSTENT/KA PROJEKTANTA BRANŻY DROGOWEJ

Zakres obowiązków:

  • udział w projektowaniu dróg.

Wymagania:

  • ukończone studia wyższe kierunkowe,
  • doświadczenie zawodowe w projektowaniu dróg,
  • umiejętność obsługi komputera (MS Office, AutoCAD, Civil 3D),
  • umiejętność pracy zespołowej,
  • rzetelność, samodzielność, systematyczność, odpowiedzialność.

Mile widziane:

  • uprawnienia do projektowania w specjalności drogowej.

Oferujemy:

  • umowę o pracę, stałe wynagrodzenie ustalane indywidualnie w trakcie spotkania,
  • premie motywacyjne uzależnione od wyników pracy,
  • komfortowe warunki pracy oraz stosowanie najnowszych technologii,
  • pracę w firmie należącej do liderów rynku branży usług projektowych infrastruktury drogowej,
  • udział w ambitnych zadaniach projektowych i możliwość wykazania się na każdym etapie pracy,
  • wsparcie przełożonego i kolegów z zespołu- dzielimy się wiedzą i doświadczeniem,
  • przyjazną atmosferę, spotkania integracyjne zespołowe oraz ogólnofirmowe,

Benefity:

  • karta MultiSport
  • pakiet medyczny
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • dofinansowanie do biletów na wydarzenia kulturalne np. kino, teatr, koncerty
  • dofinansowanie do wypoczynku
  • dofinansowanie do szkoleń
  • możliwość skorzystania z funduszu socjalnego w postaci pożyczek
  • owocowe poniedziałki
  • pyszna kawa/herbata
  • elastyczne godziny pracy

Zainteresowanych zachęcamy do składania aplikacji.

Aplikacje zawierające CV i list motywacyjny prosimy przesłać poprzez przycisk APLIKUJ.

ZASTRZEGAMY SOBIE PRAWO ODPOWIEDZI TYLKO WYBRANYM KANDYDATOM