Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Główny specjalista ds. realizacji projektów inwestycyjnych
new
PM
Tramwaje Warszawskie

Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
plany finansowe
MS Project
MS Sharepoint
inwestycje budowlane
Microsoft Office
Mile widziane
zarządzanie projektami
Opis stanowiska

Chcesz mieszkać w czystej i sprawnej komunikacyjnie stolicy? Zapraszamy do współpracy! Budujmy razem ekologiczny, nowoczesny i przyjazny transport miejski! Dołącz do Biura Przygotowania Inwestycji Strategicznych jako:

GŁÓWNY SPECJALISTA DS. REALIZACJI PROJEKTÓW INWESTYCYJNYCH

nr ref.: 2024/037

Będziesz odpowiadać za:

  • opracowanie kompleksowej dokumentacji przetargowej niezbędnej dla wdrożenia procedur przetargowych,
  • pozyskanie decyzji administracyjnych niezbędnych dla realizacji inwestycji,
  • weryfikowanie zakresu rzeczowo-finansowego kontraktu w celu zapewnienia prawidłowej realizacji kontraktu,
  • uzgadnianie dokumentów (w tym faktur) dotyczących płatności dla Wykonawcy w celu ich weryfikacji i ustalenia kwalifikowalności kosztów,
  • koordynowanie działań związanych z planowaniem stałej oraz tymczasowej organizacji ruchu w aspekcie zakładanych harmonogramów robót,
  • koordynowanie działań związanych z opiniowaniem dokumentacji przedprojektowej i projektowej celem przyjęcia jej do realizacji, opiniowanie propozycji optymalizacji rozwiązań projektowych przy wsparciu działów merytorycznych,
  • monitorowanie i raportowanie bieżącego stanu przygotowania i realizacji kluczowych procesów inwestycyjnych dla przydzielonych inwestycjach strategicznych realizowanych przez Biuro,
  • współdziałanie z innymi komórkami wewnętrznymi i podmiotami zewnętrznymi w zakresie przydzielonych inwestycji strategicznych, w tym w zakresie odbioru inwestycji przez społeczeństwo (udział w akcjach marketingowych, udzielanie odpowiedzi na wystąpienia interesariuszy),
  • monitorowanie oraz minimalizację wystąpienia (mitygację) ryzyka w zakresie przydzielonych inwestycji strategicznych,
  • wprowadzanie i aktualizację danych w systemach informatycznych w zakresie przydzielonych projektów inwestycyjnych

Czeka na Ciebie:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • praca w godzinach 7.00 – 15.00,
  • możliwość wykupienia pakietu prywatnej opieki medycznej i karnetów sportowych,
  • bilet na przejazdy całą warszawską komunikacją miejską za jedyną złotówkę rocznie dla Ciebie i Twoich dzieci oraz dofinansowanie do biletów w wysokości 50% dla osób spoza Warszawy,
  • pakiet socjalny (m.in. dofinansowania do urlopu wypoczynkowego dla Ciebie i Twojej rodziny, możliwość otrzymania nisko oprocentowanej pożyczki na remont/zakup mieszkania),
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji (dofinansowujemy studia – nawet do 80% kosztów),
  • możliwość nauki języka angielskiego i niemieckiego w 100% finansowanej przez Spółkę,
  • podwyższone do 4% wpłaty do PPK,
  • zniżki na wydarzenia kulturalne i sportowe.

A od Ciebie oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego na jednym z kierunków: prawo, administracja, techniczne, ekonomiczne,
  • ukończonych studiów podyplomowych w zakresie zarządzania projektami – mile widziane,
  • 5 lat doświadczenia zawodowego na stanowiskach związanych z inwestycjami budowlanymi w zakresie realizacji robót lub tworzenia dokumentacji projektowej, w tym: tworzenie planów finansowych i harmonogramów projektów, pozyskiwanie decyzji administracyjnych, koordynowanie procesu inwestycyjnego,
  • znajomości procedur związanych z realizacją budowlanych projektów inwestycyjnych na poziomie zaawansowanym,
  • umiejętności praktycznego zastosowania przepisów z zakresu Prawa zamówień publicznych i Kodeksu Postępowania Administracyjnego,
  • obsługi programów MS Office, MS Outlook, MS Teams, Sharepoint na poziomie dobrym oraz MS Project na poziomie zaawansowanym,
  • mile widziana umiejętność obsługi platform do zarządzania projektami oraz umiejętność praktycznego wykorzystania metodyki projektowej,
  • zaangażowania do realizacji wyznaczonych celów, dobrej organizacji pracy własnej.

Jeśli taki rozkład Ci odpowiada – Aplikuj do nas ☺