Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Asystent / Asystentka projektanta - branża drogowa
new
Inżynieria
Transprojekt Gdański

Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura

🏗️ Jesteśmy wiodącą firmą projektowo-konsultingową na polskim rynku, z ponad 70-letnim doświadczeniem. Specjalizujemy się w najbardziej wymagających projektach, od dróg i mostów po infrastrukturę energetyczną. Nasza kompleksowa obsługa inwestycji obejmuje pełen cykl - od planowania po realizację, zapewniając klientom niezrównaną jakość i wsparcie na każdym etapie. To naszym pracownikom zawdzięczamy mocną pozycję na rynku i zaufanie klientów. Kreujemy miejsce pracy, w którym ludzie są kluczowi, zmotywowani i mają realny wpływ na rozwój firmy.

Zobacz profil pracodawcy
Wymagane umiejętności
wykształcenie techniczne
MicroStation
AutoCAD
prawo jazdy
samodzielność
skuteczna komunikacja
Microsoft Office
Mile widziane
projektowanie dróg
Opis stanowiska

Opis stanowiska:

W związku z rozwojem Firmy poszukujemy Asystenta/Asystentki Projektanta w branży drogowej do naszego zespołu w Warszawie. Do Twoich głównych obowiązków będzie należało:

  • opracowywanie dokumentacji na każdym etapie projektu, w tym Studium Techniczno-Ekonomiczno-Środowiskowe (STEŚ), Koncepcja, Projekt budowlany, Projekt Wykonawczy,
  • przygotowywanie przedmiarów, kosztorysów, specyfikacji technicznych,
  • udział w naradach technicznych z inwestorami oraz w trakcie pełnienia nadzorów autorskich,
  • uzgadnianie dokumentacji z instytucjami zewnętrznymi,
  • koordynowanie z projektami branż towarzyszących.

Opis firmy:

Transprojekt Gdański to firma o stabilnej pozycji na rynku, działająca w sektorze projektowania, konsultingu i budownictwa od ponad 70 lat. Specjalizujemy się w projektowaniu dróg i mostów, tuneli, linii kolejowych oraz tramwajowych, portów lotniczych i morskich, obiektów hydrotechnicznych, przemysłowych, biurowych oraz infrastruktury. Oferujemy naszym pracownikom stabilność, innowacyjne projekty oraz możliwość rozwoju poprzez szereg szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych.

Proces rekrutacji:

Proces rekrutacji obejmuje dwa etapy: Nowy i Wstępny akcept. W pierwszym etapie oczekujemy na Twoje zgłoszenie poprzez formularz aplikacyjny. W drugim etapie, po wstępnej akceptacji Twojej aplikacji, zaprosimy Cię na rozmowę rekrutacyjną.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne kierunkowe (również studenci 5-go roku),
  • znajomość pakietu Office, MicroStation, Autocad,
  • mile widziane prawo jazdy kat. B i znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność pracy w zespole oraz samodzielność i dyspozycyjność,
  • doświadczenie w projektowaniu dróg będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjny system wynagrodzenia, w tym premie kwartalne,
  • możliwość zdobycia doświadczenia i uprawnień projektowych,
  • prywatną opiekę medyczną i dofinansowanie karty Multisport,
  • dofinansowanie zajęć sportowych, szkoleń i kursów,
  • ubezpieczenie na życie,
  • służbowy telefon do użytku prywatnego.