Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Asystent projektanta branży drogowej
Inżynieria
Transprojekt Gdański

Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura

🏗️ Jesteśmy wiodącą firmą projektowo-konsultingową na polskim rynku, z ponad 70-letnim doświadczeniem. Specjalizujemy się w najbardziej wymagających projektach, od dróg i mostów po infrastrukturę energetyczną. Nasza kompleksowa obsługa inwestycji obejmuje pełen cykl - od planowania po realizację, zapewniając klientom niezrównaną jakość i wsparcie na każdym etapie. To naszym pracownikom zawdzięczamy mocną pozycję na rynku i zaufanie klientów. Kreujemy miejsce pracy, w którym ludzie są kluczowi, zmotywowani i mają realny wpływ na rozwój firmy.

Zobacz profil pracodawcy
Wymagane umiejętności
wykształcenie techniczne
MicroStation
AutoCAD
prawo jazdy
skuteczna komunikacja
InRoads
Microsoft Office
Opis stanowiska

Transprojekt Gdański to lider w branży projektowo-konsultingowej. Od ponad 70 lat dostarczamy pełen zakres usług dla sektora publicznego i prywatnego w takich obszarach jak: drogi i mosty, ochrona środowiska i zieleń, koleje i tramwaje, wod.-kan. i gaz, architektura, geotechnika, energetyka i teletechnika. Wielkość naszego zespołu to ponad 240 osób, a naszą misją jest tworzenie innowacyjnych projektów wpływających na otaczającą nas infrastrukturę.

W związku z rozwojem Firmy jesteśmy na etapie poszukiwania kandydata na stanowisko Asystenta projektanta branży drogowej. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wsparcie naszego zespołu projektowego w zakresie budownictwa drogowego. Do codziennych zadań będzie należało udzielanie wsparcia w zakresie projektowania, konsultacji i realizacji projektów drogowych. Cenimy umiejętność pracy w zespole i oczekujemy gotowości do podjęcia nowych wyzwań.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne – kierunek budownictwo, specjalność drogi lub inżynieria transportowa
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Mile widziana znajomość oprogramowania Autocad lub MicroStation /InRoads
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętności pracy w zespole i dyspozycyjności

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • możliwość zdobycia doświadczenia i uprawnień projektowych
  • motywacyjny i atrakcyjny system wynagrodzenia. Oprócz wynagrodzenia podstawowego istnieje możliwość uzyskania premii kwartalnych w zależności od zaangażowania oraz bieżącej sprzedaży projektów,
  • prywatną opiekę medyczną i dofinansowanie karty Multisport.