• Wszystkie ofertyWarszawaInżynieriaProjektowanieAsystent Projektanta / Projektant - branża drogowa
    Asystent Projektanta / Projektant - branża drogowa
    Inżynieria
    Transprojekt Gdański

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    🏗️ Jesteśmy wiodącą firmą projektowo-konsultingową na polskim rynku, z ponad 70-letnim doświadczeniem. Specjalizujemy się w najbardziej wymagających projektach, od dróg i mostów po infrastrukturę energetyczną. Nasza kompleksowa obsługa inwestycji obejmuje pełen cykl - od planowania po realizację, zapewniając klientom niezrównaną jakość i wsparcie na każdym etapie. To naszym pracownikom zawdzięczamy mocną pozycję na rynku i zaufanie klientów. Kreujemy miejsce pracy, w którym ludzie są kluczowi, zmotywowani i mają realny wpływ na rozwój firmy.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    AutoCAD
    Ms office
    projektowanie
    MicroStation

    Mile widziane

    prawo jazdy
    infrastruktura drogowa
    projektowanie dróg
    Angielski

    Opis stanowiska

    📌 Lokalizacja: Gdańsk, Zabytkowa 2

    Opis firmy

    Transprojekt Gdański to firma o stabilnej pozycji na rynku, działająca w sektorze projektowania, konsultingu i budownictwa od ponad 70 lat. Specjalizujemy się w projektowaniu dróg i mostów, tuneli, linii kolejowych oraz tramwajowych, portów lotniczych i morskich, obiektów hydrotechnicznych, przemysłowych, biurowych oraz infrastruktury. Oferujemy naszym pracownikom stabilność, innowacyjne projekty oraz możliwość rozwoju poprzez szereg szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych.

    W związku z rozwojem Firmy poszukujemy Asystenta/Projektanta w branży drogowej do naszego zespołu w Warszawie. Do Twoich głównych obowiązków będzie należało:

    • opracowywanie dokumentacji na każdym etapie projektu, w tym Studium Techniczno-Ekonomiczno-Środowiskowe (STEŚ), Koncepcja, Projekt budowlany, Projekt Wykonawczy,
    • opracowywanie dokumentacji w środowisku Bentley Microstation, InRoads,
    • przygotowywanie przedmiarów, kosztorysów, specyfikacji technicznych,
    • udział w naradach technicznych z inwestorami oraz w trakcie pełnienia nadzorów autorskich,
    • uzgadnianie dokumentacji z instytucjami zewnętrznymi,
    • koordynowanie z projektami branż towarzyszących.

    Wymagania

    • wykształcenie wyższe techniczne kierunkowe (również studenci 5-go roku),
    • znajomość pakietu Office, MicroStation, Autocad,
    • umiejętność pracy w zespole oraz samodzielność i dyspozycyjność,
    • doświadczenie w projektowaniu dróg, uprawnienia do projektowania, prawo jazdy kat B oraz znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

    Oferujemy

    • umowę o pracę,
    • możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia, kursy),
    • atrakcyjny system wynagrodzenia, w tym premie kwartalne,
    • możliwość zdobycia doświadczenia i uprawnień projektowych w przypadku asystenta,
    • prywatną opiekę medyczną i dofinansowanie karty Multisport,
    • ubezpieczenie na życie.