• Wszystkie ofertyŁódźMarketingMarketingSpecjalista ds. Administracji Marketingowej
    Specjalista ds. Administracji Marketingowej
    Marketing
    TREC NUTRITION

    Łódź
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca z biura

    TREC Nutrition - renomowany producent suplementów diety i akcesoriów sportowych. Każdego dnia dostarcza konsumentom produkty wspierające osiąganie wybitnej siły, wytrzymałości, sprawność fizycznej czy pożądanej sylwetki.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    ms excel
    power point

    Opis stanowiska

    Miejsce pracy: Łódź/Ksawerów

    Twój zakres obowiązków:

    • Rozliczanie działań wynikających z umów ambasadorskich i influencerskich oraz realizacja ich zamówień
    • Koordynowanie rozwoju materiałów reklamowych POSM oraz promocyjnych (zebranie zapotrzebowania, kontakt z działem zakupów lub dostawcą, zamówienie)
    • Wsparcie managerów w organizacji eventów sportowych, akcji promocyjnych w sieciach handlowych, aktywności konsumenckich
    • Współpraca z managerami marki oraz zespołem social media przy organizacji sesji zdjęciowych
    • Przygotowywanie zestawień informacji rynkowych na potrzeby analiz marketingowo-handlowych
    • Wsparcie działu marketingu w bieżących projektach m. in. przygotowanie wysyłek paczek PR
    • Wsparcie administracyjne (zarządzanie korespondencją, przygotowywanie dokumentów)
    • Ścisła współpraca z działem Brand Marketingu, Social Media, Graficznym, Księgowości, Logistyki, Zakupów

    Nasze wymagania:

    • Zainteresowanie sportem (aktywne jego uprawianie) oraz wydarzeniami kulturalnym
    • Biegła znajomość MS Excel oraz PowerPoint
    • Sumienność, dokładność, zmysł analityczno-kreatywny
    • Otwartość na zmieniające się otoczenie i dynamiczne reagowanie na wydarzenia, nastawienie na współpracę, proaktywne szukanie rozwiązań
    • Umiejętność efektywnej komunikacji oraz zarządzania czasem
    • Otwartość na naukę i testowanie nowych rozwiązań usprawniających pracę organizacji

    Oferujemy:

    • Długotrwałą współpracę i stabilne warunki zatrudnienia w firmie o zasięgu międzynarodowym
    • Współpracę z doświadczoną kadrą managerską otwartą na wspieranie rozwoju współpracowników
    • Praca rozpoznawalnymi influencerami oraz liderami opinii
    • Dużą ilość wyzwań, możliwość samorealizacji zawodowej i satysfakcję z pracy
    • Luźna, bezpośrednia atmosfera
    • Pakiet zniżek na produkty suplementacje i akcesoria sportowe
    • Dofinansowanie do karty Medicover Sport