Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Junior Marketing Specialist
new
Marketing
Trichopartner sp. z o.o.

Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
B2B, Umowa zlecenia
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
dobra organizacja pracy
marketing
komunikatywność
social media
praca w grupie
kreatywność
copywriting
Content
Opis stanowiska

Trichopartner to marka zajmująca się dystrybucją kosmetyków i urządzeń do gabinetów trychologicznych, salonów beauty i klinik medycyny estetycznej. Ze względu na swoją ugruntowaną pozycję na polskim rynku jest liderem w oferowaniu rozwiązań trychologicznych. Jakość to nasze drugie imię, dlatego nieustannie szukamy nietuzinkowych talentów.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko Junior Marketing Specialist

Do Twoich zadań będzie należało min.:

  • Tworzenie contentu
  • Aktualizacja strony www
  • Wsparcie w marketingowych aktywnościach marki (on-line oraz off-line)
  • Współudział w tworzeniu, planowaniu i wdrażaniu komunikacji na SM (FB, IG, itd.)
  • Moderację kanałów społecznościowych zgodnie z estetyką i wymogami marki
  • Poszukiwanie nowych twórców internetowych do współpracy z marką
  • Komunikatywność oraz umiejętność efektywnej pracy w zespole
  • Tworzenie prostych grafik na media społecznościowe

Nasze oczekiwania:

  • Minimum rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w tworzeniu contentu pisanego oraz prostych form video
  • Kreatywność i wyczucie estetyki
  • Dobra organizacja pracy własnej i terminowość
  • Zainteresowanie branżą beauty oraz suplementów diety - będzie dodatkowym atutem
  • Angielski na poziomie komunikatywnym
  • Status studenta

Co oferujemy?:

  • Pracę w oparciu o UZ lub B2B
  • Pracę w firmie, która jest liderem w swojej branży
  • Narzędzia niezbędne do pracy: telefon, komputer
  • Możliwość bardzo szybkiego rozwoju
  • Pracę na cały etat w przyjaznym środowisku